china word al net zo gek als japan
hahaha ;D
wat een held ;D RKC liep dankzij die nederlaag weer een beetje in op VVV dus ik ben hem dankbaarFan redt Telstar van boete en puntverlies
Een bezoekende fan heeft Telstar vrijdagavond behoed voor een boete, en mogelijk zelfs puntenaftrek. Gerrit de Rijk, in het dagelijks leven een storingsmonteur, voorkwam dat de wedstrijd tegen VVV werd gestaakt door een defecte lichtmast.
Na het uitvallen van een van de lichtmasten meldde De Rijk zich bij de elektraruimte van Sportpark Schoonenberg. Vervolgens constateerde hij al snel dat een kapotte tijdklok de oorzaak was.
"Tijd om die te vervangen was er niet", vertelde hij in Het Parool. "Er was maar één oplossing: indrukken met een schroevendraaier."
De supporter, kennelijk niet gefouilleerd, bleef de rest van het duel met een gestrekte arm in de elektraruimte staan. Telstar kon zodoende de wedstrijd vervolgen en met succes: koploper VVV werd met 2-1 verslagen.
bron![]()
Ik hoorde het vanmiddag op de radio ja![]()
Duitser mag huis niet verloten
ANSBACH/MUNCHEN - Een Duitse huiseigenaar mag zijn woning niet op het internet verloten. Met de loterij overtreedt hij de wet op de kansspelen, bepaalden de Duitse autoriteiten dinsdag.
De man uit Munchen bood op het internet 48.000 loten voor elk 19 euro aan.
Een Oostenrijkse hiuseigenaar had vorige week meer geluk. Hij verdiende met de verloting van zijn villa van 400 vierkante meter bijna een miljoen euro.
Een man won het huis met een lot van 99 euro. In totaal hadden 9999 personen meegedaan nadat het ministerie van Financhien toestemming had verleend.
=====================================
Man vindt ruim 150.000 euro in net gekocht huis
DUSSELDORF - Een man in het West-Duitse Dusseldorf heeft in een zojuist gekocht huis voor ruim 150.000euro aan oud Duits geld ontdekt.
De 305.000 mark waren in papier gewikkeld en achter een kachel verstopt.
De man stuitte op het fortuin tijdens renovatiewerkzaamheden. Hij bracht het geld naar het stedelijkebureau voor gevonden voorwerpen.
De autoriteiten proberen te achterhalen van wie het geld is. Mocht zich binnen zes maanden niemand melden, dan mag de kersverse huiseigenaar het geld houden.
Hehe ik zou het denk ik niet naar gevonden voorwerpen brengen
weetjewel hoeveel ps3's dat zijn ! ;D
(bron: www.nu.nl on Ipod touch)
Amerikanen mogen niet meer roken in eigen huis
Wie het Nederlandse rookverbod al belachelijk vond, vindt de Amerikanen helemaal te ver gaan. In een appartementencomplex in Californië mogen de bewoners niet langer in hun eigen huis een sigaretje opsteken. De bewoners van het complex in Belmont mogen volgens de New York Times alleen nog buiten, in een speciaal voor het roken aangewezen gebied, hun sigaretje opsteken.
Het verbod is ingevoerd nadat oudere bewoners hadden geklaagd bij de gemeente in verband met meeroken. Sigarettenrook zou via een raam het complex binnen zijn gekomen. Volgens de klagende bewoners is een rookvrij huis hetzelfde als een rookvrije werkplek. Ook was er in één appartement brand uitgebroken. Dit appartement werd bewoond door een roker.
Nu deze uitspraak in Californië is gedaan, zijn veel Amerikaanse rokers bang dat de regel ook in andere staten gaat gelden.
bron
ja in je eigen huis zou ik er ook zeker gek van worden :-\
nog eentje ;D
Een 61-jarige Deense vrouw wist het spelletje monopoly vorige week wel heel slim te spelen. Ze ging naar een filiaal van de Nordeabank in Svendborg (Denemarken) om daar haar monopolygeld (tweeduizend Zweedse monopolykronen) te wisselen tegen Deense Kronen. De loketbediende had echter niet door dat het om monopolygeld ging en gaf de vrouw waar ze om vroeg, 1.400 Deense Kronen (ongeveer 190 euro), zo las de redactie van Het Laatste Nieuws in de krant Fyns Amt Avis.
De vrouw kon haar geluk niet op en verblind door haar succes probeerde ze het nog een keer. Deze tweede keer nam de vrouw achtduizend Zweedse monopolykronen mee, maar het personeel was deze keer meer oplettend. Zij ontdekten de poging tot oplichting en waarschuwden de politie die de vrouw kwam arresteren.
De vrouw beweerde bij haar arrestatie dat zij door een derde partij gedwongen was om het monopolygeld om te gaan wisselen bij de bank. De filiaalhouder van de opgelichte bank, Ulrik Feveille, liet weten dat de eerste poging geslaagd was omdat er op dat moment een onervaren bediende aan het loket zat. "Missen is menselijk".
bron
Dat is wel erg.
En je bent steke blind als je het verschil niet ziet tussen monopoliegeld en echt geld.
Oorspronkelijk geplaatst door Davirus_NL
oppasse dat morice niet gek word..
![]()
<br /><br />Call Of Duty Modern Warfare | Call Of Duty World At War | Grand Theft Auto IV | Grand Turismo Prologue | Pro Evolution Soccer 09
Zelfmoordpoging pedofiel mislukt
De 34-jarige Daniel Lyons zag het leven niet meer zitten nadat hij werd beschuldigd van de verkrachting van een 4-jarig meisje. Hij nam zijn oude bestelbus en reed naar de canyons van het nationaal park Colorado National Monument. Daar reed hij opzettelijk de weg af, het metersdiepe ravijn in. Helaas voor hem ging zijn doodswens niet door, want na zo'n 40 meter bleef hij steken op de rand van een 60 meter diep ravijn.
Net als in The Italian Job balanceerde zijn voertuig op het randje van de afgrond. Niet meer wetend wat te doen besloot hij de hulpdiensten te bellen, welke hem met veel moeite hebben bevrijd uit zijn situatie. Hij is lichtgewond naar het ziekenhuis gebracht, maar toen de politie er achter kwam met wie ze te maken hadden is hij direct gearresteerd.
bron
bronTe lang been wordt te kort na mislukte operatie
Een Zweedse politieman is verminkt voor het leven na een mislukte operatie. Zijn ene been was langer dan het andere. De chirurgen hebben het te lange been evenwel te veel ingekort. Dat meldt de krant Hallands Nyheter. De agent liet zich behandelen in een privékliniek in Göteborg. Er werd overeengekomen dat zijn te lange been met 2,5 centimeter zou ingekort worden. Na vier operaties kampt de man echter met hevige knie- en rugpijnen en is zijn ene been 5,5 centimeter korter dan het andere. Na de eerste operatie verloor de agent veel bloed. Al kort na de ingreep sukkelde hij met pijn aan de knie. Een röntgenfoto maakte duidelijk dat een moer in zijn knie was losgeraakt en dat het gewricht scheef stond. Bij een verdere heelkundige ingreep werd nog eens een plaat in zijn been verkeerd bevestigd. De politieman heeft de kliniek aangeklaagd bij het ministerie. Hij beweert dat hij niet was ingelicht over de mogelijke verwikkelingen die verbonden zijn aan de operatie.
I'd rather die on my feet, than live on my knees. (Emiliano Zapata, 1879-1919).
Ook een FIFA gamecard? klik hier
dat van die benen is wel lullig zeg
foutje bedankt.... ;D
net als van die man's benen. wat een sukkels :/
I'd rather die on my feet, than live on my knees. (Emiliano Zapata, 1879-1919).
Ook een FIFA gamecard? klik hier
Een camerawagen van Google heeft in de Amerikaanse staat New York een jong hertje aangereden. Beelden van het incident zijn inmiddels verwijderd. Maar uiteraard is de foto er nog wel en kunnen we zien wat er gebeurde. foto klik hier
bron
-----------------------------------------------------------
Oplichter in Meerhout krijgt geld terug voor onverkochte tv
In Meerhout heeft een oplichter op een creatieve manier een elektrozaak enkele honderden euro's armer gemaakt. Hij kreeg geld terug voor een televisietoestel dat hij net voordien uit de rekken had genomen en dat hij dus niet betaald had. Dat meldt de lokale politie, die op zoek is naar de oudere man die de feiten pleegde.
De man vertelde de verkoper dat de tv een huwelijkscadeau was, waar hij niets mee kon doen. De winkelbediende gaf hem het aankoopbedrag terug, maar merkte even later dat het toestel nooit verkocht was. Na het bekijken van camerabeelden werd duidelijk dat de oplichter een doos uit de winkel had gehaald en daarmee naar de kassa was gestapt.
bron
-----------------------------------------------------------
Brit doodt zijn vrouw omdat ze op Facebook zegt ongehuwd te zijn
Een rechtbank in het midden-Engelse Stafford heeft een Brit tot levenslang met een minimale straf van 18 jaar veroordeeld, omdat hij zijn vrouw had vermoord toen ze na hun uiteengaan op de sociale netwerksite Facebook haar relatiestatus in "ongehuwd" had veranderd.
De 41-jarige Edward Richardson werd donderdagavond schuldig bevonden aan en veroordeeld voor moord op zijn echtgenote Sarah (26) op 12 mei 2008. Zij woonde toen bij haar ouders in Biddulph nadat het paar enkele weken daarvoor uiteen was gegaan. Volgens het openbaar ministerie is Richardson woest geworden toen Sarah haar profiel op Facebook had gewijzigd, door haar relatiestatus als "ongehuwd" te omschrijven. Omdat ze niet op zijn boodschappen reageerde, besloot hij haar op te zoeken. Eenmaal binnen in het huis heeft hij de vrouw brutaal aangevallen met een mes en geprobeerd zelfmoord te plegen.
bron
-----------------------------------------------------------
Marokkaan verkoopt hondenvlees als rundsvlees
Een Marokkaan die het begrip hot dog te letterlijk had genomen, moet zes jaar de cel in. De man verkocht hondenvlees als rundvlees, meldt De Telegraaf.
Een rechtbank in Casablanca veroordeelde hem verder tot een boete van 900 euro. De Marokkaan bekende dat hij het hondenvlees met chemicaliën had bewerkt om de afwijkende geur en kleur te verdoezelen.
Vier handlangers kregen acht maanden tot vier jaar cel. Zij hadden op de honden gejaagd en ze doodgeschoten.
bron
-----------------------------------------------------------
Jonge vader doodgestoken op weg naar bevallen vrouw
Een jonge Britse vader die met zijn 3-jarig dochtertje op weg was naar een Londens ziekenhuis waar zijn vrouw net was bevallen, is onderweg aangevallen en doodgestoken. Dat heeft de Britse politie vandaag bekendgemaakt, schrijft De Telegraaf.
De 26-jarige man kreeg gisterenavond ruzie bij een bushalte met een 22-jarige man die een mes pakte en hem neerstak. Zijn dochtertje raakte fysiek niet gewond. De dader is gearresteerd.
In Londen en de rest van het land vinden de laatste tijd veel steekpartijen plaats. De regering is een campagne begonnen in een poging de moorden een halt toe te roepen.
bron
-----------------------------------------------------------
Lerares dwingt haar petekind van 11 tot seks
Een lerares van een lagere school in San Diego wordt er van beschuldigd haar petekind tot seks te hebben gedwongen. De 'relatie' duurde vier jaar. De jongen zat destijds in de klas van zijn meter.
Zestig keer
Carmina Erica Lopez (32) werd woensdagavond gearresteerd en overgebracht naar de gevangenis. Ze wordt er van beschuldigd dat ze minstens zestig keer seks heeft gehad met een minderjarige. Haar 'minnaar', tevens haar petekind, is nu vijftien jaar.
Gedwongen
Volgens de jeugdbescherming werd de jongen gedwongen om seksuele handelingen te verrichten met Lopez. De eerste keer gebeurde dat in 2004, toen de knaap in haar klas zat aan de Sunnyslope Elementary School. Vorig jaar in juni zou er een einde gekomen zijn aan de 'affaire'.
bron
-----------------------------------------------------------
Momenteel wordt dit topic door 1 gebruiker(s) bekeken. (0 lid/leden en 1 gast(en))
Favorieten/bladwijzers