Weergegeven resultaten: 1 t/m 4 van 4

Discussie: DmC Devil May Cry

  
  1. #1
    Status
    Offline
    haagse070's schermafbeelding
    -= iTG All Time Legend =-
    Geregistreerd
    13 oktober 2008
    Locatie
    Den Haag 070
    Berichten
    12.466
    Gamer IDs

    PSN ID: Haagse070


    Standaard DmC Devil May Cry

    Het nieuwste deel in de Devil May Cry-reeks, welke miljoenen exemplaren heeft verkocht, heet DmC Devil May Cry, een samenwerking tussen Capcom en het Britse Ninja Theory. Door deze unieke combinatie worden er binnen de serie nieuwe grenzen opgezocht.


    Sinds het debuut op de PlayStation 2 in 2001 staat de Devil May Cry-reeks gelijk aan gestileerde actie, een lonend gevechtssysteem en een stoere ‘smart-talking’ protagonist. Deze ‘Devil May Cry DNA’ zal behouden blijven en wordt nu geïnjecteerd met een duistere en brute gameplay die de reeks zal herdefiniëren. DmC Devil May Cry toont een dubieuze wereld waar niets is wat het lijkt en de grens tussen goed en kwaad erg vaag is en blijft. Dante is in deze wereld op zoek naar wraak, ongeachte de consequenties.

    Signature

    DmC Devil May Cry zal de zogenaamde handtekening van de reeks handhaven door een mix van zwaard- en vuurwapengevechten te gebruiken welke worden aangevuld met additionele wapens, nieuwe krachten en een revitaliserend gameplay-systeem. Spelers zullen een duivelse combinatie van vijanden tegen het lijf lopen terwijl ze hun weg moeten zoeken in een rijkelijk gevulde en interactieve omgeving.

    • Details rondom Dante’s vroegere jaren en een verhaal die in dezelfde periode zich afspeelt zijn de basis terwijl DmC Devil May Cry de stilistische en vloeiende actie behoudt waar de Devil May Cry-reeks om bekendstaat. Een zelfverzekerde protagonist is de ruggengraat van deze iconische serie, maar dit keer met een flinke injectie brutaliteit en een instinctief randje.
    • De Dante van DmC Devil May Cry is een jonge man die ontdekt wat het betekent een kind van een engel en een gevallen engel te zijn. Deze gespleten persoonlijkheid heeft een enorme impact op de gameplay doordat Dante vaardigheden en krachten kan aanwenden die hij van zijn ‘ouders’ heeft gekregen. Hierdoor transformeert o.a. zijn zwaard genaamd Rebellion dramatisch welk ook van invloed zijn op het vechtsysteem en de bewegingen die Dante kan uitvoeren.




    DmC heeft nog geen releasedatum, maar veel Amerikaanse online winkels zetten alvast een onmogelijke datum neer op 31 december 2012.

  2. #2
    Status
    Offline
    De Reyman's schermafbeelding
    Redactie
    Geregistreerd
    8 oktober 2008
    Locatie
    Tilburg
    Berichten
    1.620


    Standaard Re: DmC Devil May Cry

    Waarom zit deze in de fighter-rubriek? Dit is geen fighter...

  3. #3
    Status
    Offline
    Dennissch's schermafbeelding
    !TG Member
    Geregistreerd
    29 december 2011
    Berichten
    316


    Standaard Re: DmC Devil May Cry

    Ja deze moet ik zeker wel hebben heb ze allemaal nog. zelfs de special edition van deel 3. Zijn in mijn ogen de beste hack `n slash games. beetje jammer heel veel mensen klagen over zijn uiterlijk/haar..

  4. #4
    Status
    Offline
    BioChemistra's schermafbeelding
    Redactie
    Geregistreerd
    17 april 2012
    Locatie
    Hooddorp
    Berichten
    67
    Gamer IDs

    PSN ID: Biochemistra


    Standaard Re: DmC Devil May Cry

    Dit is er ook zeker eentje die in de collectie gaat komen.

    Al vanaf de eerste vindt ik het een vette game, Ik hoop dat ie aan de verwachtingen kan voldoen!

Thread Information

Users Browsing this Thread

Momenteel wordt dit topic door 1 gebruiker(s) bekeken. (0 lid/leden en 1 gast(en))

Favorieten/bladwijzers

Favorieten/bladwijzers

Regels voor berichten

  • Je mag geen nieuwe discussies starten
  • Je mag niet reageren op berichten
  • Je mag geen bijlagen versturen
  • Je mag niet je berichten bewerken
  •