Batman: Arkham City is een lelijke game

Batman WiiU vs PS3

Wie kent Batman inmiddels nog niet? Batman is toch wel een personage die iedereen wel eens gehoord en/of gezien heeft. Zowel jong als oud weet wie dit is. Batman heeft inmiddels ook zijn eigen games op verschillende platformen. De laatste game is Batman: Arkham City. Schitterende open wereld en uren speelplezier waar we verschillende helden en schurken tegen kunnen komen. Maar we zijn er nu achter dat Batman: Arkham City een heel lelijke game is…

Natuurlijk is Batman: Arkham City is pracht van een game en werd bij ons zelfs beloond met een dikke 10 als eindcijfer! Toch heeft Batman nu een minder goede kant gekregen. Namelijk de Wii U versie.

Batman: Arkham City is onlangs aangekondigd voor de Wii U. Ook hebben we pas geleden mogen lezen dat de Wii U geen bedreiging voor de PlayStation 4 zou zijn. Tevens zouden er geluiden ten ronde gaan dat de Wii U zelfs de huidige generatie niet zou evenaren. De eerste screenshot levert het bewijs waarin de vergelijking wordt gemaakt tussen de Wii U en de PlayStation 3 versie van Batman: Arkham City.

Zo op het eerste gezicht lijkt er misschien niet veel mis te zijn als we de kleine afbeelding bekijken. Gelieve de afbeelding dan ook op volledig formaat te openen om de verschillen goed te kunnen zien. De linker zijde zijn screenshots afkomstig van de PlayStation 3 versie van de game waarbij rechts de Wii U beelden zichtbaar zijn. Grafisch lijkt de game stukken minder te doen. De Wii U lijkt ook hier geen bedreiging te zijn voor de volgende generatie consoles, als zij zelfs de huidige generatie niet kunnen nabootsen.

Voor Nintendo zelf is dit natuurlijk wel een stap vooruit. Maar zal Nintendo hiermee weg kunnen komen? Het lijkt erop dat Nintendo steeds weer een generatie achter blijft lopen.

Nintendo Wii U: “I’m Batman!”
PlayStation 3: “No, I’m Batman!”
Xbox 360: “No, I’m Batman!”
PC: “No, I’m Batman!”

16 Reacties op “Batman: Arkham City is een lelijke game”

  1. Nick R. 11 juni 2012 om 11:57

    Pfff Nintendo please blijf bij je retro look aub ga niet je graphics realistisch proberen te maken.. Dat wordt een zielige aftocht

    [Reageer]

  2. Piglet
    11 juni 2012 om 12:42

    Tja van De Joker kan je wel proper vergelijken en is er miniem verschil.

    De achtergrond van batman zelf en hoe hij er daar uit ziet kan met de hoek temaken hebben en de andere locatie en dat de stad achter hem gewoon niet op gefocussed is…

    Ik wil het eerst zien want de Gameplay van de WiiU tijdens E3 zag er wel proper uit.

    [Reageer]

    Chris T. Reply:

    Idd, maak vergelijkingen alleen onder precies dezelfde omstandigheden of maak geen vergelijking :S

    [Reageer]

  3. Red Tobi 11 juni 2012 om 12:49

    Die batman op de Wii U lijkt wel een opblaaspop…

    [Reageer]

    Piglet Reply:

    Mijn batman op de PC kan ik er net zo lelijk, zelfs lelijker uit laten zien dan die van de WiiU… ZONDER dat ik alles op z’n laagst zet. Gewoon door een andere hoek en omgeving te kiezen. Dus ook op MAX settings kan het er crappy uitzien.

    Ik denk eerder dat het aan de omstandigheden ligt dus. En niet aan het apparaat.

    Dus niet gelijk dingen gaan roepen en wacht eerst maar op een propere trailer en echt goede screenshots.

    [Reageer]

  4. Nuppet-ML
    11 juni 2012 om 13:20

    Het zal mei een rotzorg zein, ik zie amper het versgil tussen gameboy en psp fita. Maar ben ook niet een van den slimste .

    [Reageer]

    Nick R.

    Nick R. Reply:

    Aaah kijk mij eens stoer zijn online. Internethooligan4life

    [Reageer]

    Stijn B Reply:

    Wel een eer hoor, een fan ;)

    [Reageer]

  5. Piglet
    11 juni 2012 om 14:56

    Trouwens als je goed kijkt zie je ook dat het uniform van beide batmans verschilt. De linker is meer een stofachtige suit waarbij de rechter meer op een gepanzerd stuk ijzer lijkt.

    [Reageer]

  6. Dennis H. 11 juni 2012 om 16:26

    Niet vergeten dat de Wii U een zogenaamde Armored Edition of zoiets krijgt.

    [Reageer]

  7. zrmi
    zrmi
    11 juni 2012 om 17:42

    @Piglet, dat is ook de nieuwe ‘armor’ outfit van Batman op de WiiU.

    Op deze screens kan je het toch niet vergelijken? Vergeet daarnaast niet dat de WiiU versie een jaar later uitkomt. Hierdoor hebben ze nog veel tijd gehad om wat dingen op te poetsen en het zogenaamd nog mooier uit te laten komen.

    [Reageer]

  8. NLGamingOwnage
    11 juni 2012 om 17:44

    Wat een lachertje, op mijn PC is het mooier dan de wiiU :P

    [Reageer]

  9. 11 juni 2012 om 20:56

    Ik zie het verschil tussen de Jokers niet eigenlijk. En de tweede screen…nee, geen eerlijke vergelijking. En dan nog, Nintendo doet het niet in de eerste plaats voor de graphics maar de gameplay. Dat ziet er tot nu toe best goed uit.

    [Reageer]

  10. 11 juni 2012 om 23:31

    Sorry.. Maar ik vind het alles behalve lelijk. Daarbij is het wel bijzonder naief om na al die jaren nog steeds te denken dat Nintendo het om de graphics doet. Die rotzakken komen in ieder geval wel iedere keer met iets innovatiefs. Dat kunnen we van Microsoft en Sony niet zeggen dunkt me :) overigens geen haat richting hun, de xbox is een heerlijke console en mn ps3 en Vita draaien overuren ;) maar in mijn hart blijf ik een Nintendo-fan :)

    [Reageer]

    Nick R.

    Nick R. Reply:

    Amen to that ;)

    [Reageer]

  11. Muppet-NL
    15 juni 2012 om 19:51

    Stoer mann. Een naaper boven mij. Goede geem badman.

    [Reageer]

Laat een reactie achter

Toegestane tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*


7 + drie =