Deze week in jouw gameshop

fallback

Nog een maand en Sinterklaas staat voor je deur, wacht je nog even langer en dan staat de Kerstman met zijn slee in je achtertuin. Maar het is nietmeer zolang wachten op je verse dosis games. Vandaag hebben we weer één topper waar je niet “nee” tegen kan zeggen. Maar mijn vraag is, hebben we wel nog genoeg cash voor deze topper nog in huis te halen.

Call of Duty: World at War

Ontwikkeld door: Treyarch | Uitgegeven door: Activision | Genre: FPS ———————————————————————————————————————————————————-

Call of Duty – World at War keert de moderne oorlog de rug toe en keert steevast terug naar de roots van de reeks, WOII. World at War speelt zich voornamelijk af na de aanval van Japan op Pearl Harbor. Spelers trekken van de ruïnes van Berlijn naar de tropische jungles van de Stille Oceaan. De game bouwt voort op het succes van Call of Duty 4: Modern Warfare door het gebruik van dezelfde grafische motor. Daarbovenop krijgen spelers de kans om het conflict te klaren met enkele nieuwe wapens zoals een oude bekende, de vlammenwerper.

Net als in Modern Warfare kan de speler terug perks gebruiken naar zijn persoonlijke speelstijl. Deze perks zullen volledig in het thema staan van de WOII. Bovendien kan je diezelfde perks nu ook gebruiken in de singleplayer mode. In de singleplayermode kamp je met verschillende vijanden. In COD4 hadden we het koelbloedig gedrag van terroristen. Ditmaal is het gedrag van je tegenstanders aangepast op de wrede kamikaze technieken van de Japanners. De game speelt zich eveneens af op het Russische front waar je met de Russen de Duitsers moet verdrijven. De acties van de Duitsers zullen sterk verschillen van de Japanners.

De multiplayer bevat natuurlijk ook de typische perks. Ontwikkelaar Treyarch belooft dat er veel perks terugkeren maar dat er ook plaats werd gemaakt voor enkele nieuwe. De multiplayer bevat tevens een vier speler co-opmode. Hierin is het belangrijk je teammakkers goed in de gaten te houden. Wanneer iemand sterft, komt hij in ‘Last Stand’-mode. Dan is het aan de teamgenoten om hem tijdig terug tot leven te wekken of de missie is verloren. Wat best lastig kan zijn wanneer de speler zwaar onder vuur ligt.

Hoewel Treyarch sinds Call of Duty 3 enorm veel kritiek heeft gekregen, zijn ze niet bij de pakken blijven zitten. Samen met Infinty Ward (COD4:MW) hebben ze tal van verbeteringen aan de “Call of Duty 4″- formule toegevoegd waaronder een hectische online co-opmode, nieuwe perks, nieuwe multiplayer modes, nieuwe wapens en voertuigen in zowel singleplayer als multiplayer.

SingStar Vol.3

Ontwikkeld door: SCEE | Uitgegeven door: SCEE | Genre: Music
———————————————————————————————————————————————————-

Inmiddels is dit het 3e volume in de Singstar reeks op de PS3. Naast de downloadble content op de PlayStation Store blijft Sony nieuwe nummers toevoegen aan de immense bibliotheek. Het is de eerste SingStar waar je een nummer van Michael Jackson op terugvindt. Naast de tophit van de King of Pop kan je je stembanden loslaten op recente popsensaties als Amy McDonald en Sara Bareille of klassiekers als Killer Queen van Queen en Space Oddity van David Bowie.

- Dertig nieuwe tracks.
- Boordevol online functies.
- Fantastische community-modi, klassieke SingStar-gameplay en Remote-Play voor de PSP

SingStar ABBA

Ontwikkeld door: SCEE | Uitgegeven door: SCEE | Genre: Music
———————————————————————————————————————————————————-

SingStar ABBA wordt ontwikkeld met de volledige medewerking van ABBA en Universal Music Group in Zweden, beheerders van de rechten op het ABBA-merk. De overeenkomst houdt onder andere in dat SingStar tot december 2009 het exclusieve recht op die nummers heeft wat betreft PlayStation-titels op disk.

ABBA heeft wereldwijd zowat 370 miljoen platen verkocht. Het album Gold uit 1992 is een van de meest populaire platen aller tijden en de overeenkomst met SingStar komt er op een moment dat ABBA wereldwijd opnieuw enorm populair is dankzij het grote succes van de film Mamma Mia!

SingStar ABBA is de perfecte soundtrack voor elk feestje en krijgt popliefhebbers van alle leeftijden ongetwijfeld aan het dansen!

Shaun White Snowboarding

Ontwikkeld door: Ubisoft | Uitgegeven door: Ubisoft | Genre: Sports
———————————————————————————————————————————————————-

Ubisoft Montréal (Assassin’s Creed) heeft zijn eerste sportgame op de markt. Shaun White, extreme sportsfanaat, Olympische goudwinnaar en achtvoudige X-Games kampioen speelt in dit spel de hoofdrol. Om het spel leven in te blazen gebruikt de ontwikkelaar hun in-house game engine van Assassin’s Creed. Dit geeft het spel de optie om de witglinsterende bergen te streamen met een minimum aan laadtijden. Bovendien is Shaun White Snowboarding de eerste game dat gebruik maakt van real-time physics en verschillende types sneeuw die het gedrag beïnvloeden.

De speler kan kiezen hoe hij de bergen benadert. De open wereld geeft je verschillende opdrachten zoals: de extreme bergpieken veroveren, een pad creëren door onbekend terrein of andere snowboarders uitdagen in de speciale parken. Natuurlijk moet je niet constant op je board staan. Een sneeuwballengevecht met je vrienden, geheime plekjes ontdekken, bomen omver duwen om paden vrij te maken of film je vrienden terwijl ze té gekke stunts uithalen. Deze video’s kan je dan online zetten en delen met de wereld.

De multiplayer laat toe om met 16-32 spelers online te gaan en samen de bergen te verkennen en bedwingen. Je kan zelfs singleplayer uitdagingen starten tijdens een multiplayer sessie. Wanneer de speler de opdracht volbracht heeft, komt hij automatisch terug in het onlinespel terecht.

Shaun White is een beloftevolle titel met zijn realistische sneeuw en snowboard gedrag. Ubisoft’s samenwerking met Shaun White moet het spel ook authentieker en meer persoonlijkheid geven. Shaun is je vriend en mentor, die je helpt om je techniek te verbeteren, en altijd klaar voor een goede grap en grol.

Alone in the Dark

Ontwikkeld door: Eden | Uitgegeven door: Atari | Genre: Horro
———————————————————————————————————————————————————-

De nadruk van Alone In The Dark ligt op het gebruik van voorwerpen en het inventief koppelen van alledaagse voorwerpen zodat ze wapens of hulpmiddelen worden. Gebruik afgebroken tafelpoten als fakkel of speel MacGuyver en maak van een deodorantspray en tape een stickybom. Spelers kunnen hun verbeelding de vrije loop laten in de combinatie van items. Het aantal van de items is beperkt maar de speler zal niet snel combinaties ontdekken. Om de betrokkensfeer te behouden hebben de ontwikkelaars gekozen voor een interactieve inventory. Je zal niet langer via de pauzeknop je inventory bekijken. Onhandige menu?s zijn verleden tijd, vanaf nu is de speler de inventory. Open Barnby?s jas en zie alle vergaardeobjecten hangen.

Interactiviteit met de omgevingen is ook een belangrijk onderdeel. Deuren zijn in de meeste spellen onoverkombare objecten. Deuren geven je een gevoel van openheid maar ook een gevoel van beperking wanneer ze met alle moeite van de wereld niet opengaan. In Alonein the Dark hoeft de speler maar gewoon het slot van de deur te schieten en je kan er binnen. Vrijwel elke deur in het spel kan je openkrijgen op een of andere manier. Houten deuren kan je gemakkelijkheidshalve gewoon in brand steken. Je ziet de deur zo inelkaar stuiken van de hitte en met een hard voorwerp sla je de deur zo aan splinters. Andere interactieve objecten zijn auto’s. Auto’s worden vaak als levelopvulling gebruikt.

Alleen al voor diversiteit in gameplay elementen en de combinatie van alle mogelijke fysische eigenschappen maken van dit spel een action/adventure/horror/survival game dat het bekijken waard is. De onconventionele aanpak van puzzels en een ton aan interactiemogelijkheden zorgen voor een spel dat zelfs doorwinterde gamers zal verbazen. Alle interactie is mogelijk op verschillende manieren en elk probleem heeft verschillende oplossingen zolang het maar mogelijk is in het echte leven.

Mirror’s Edge

Ontwikkeld door: DICE | Uitgegeven door: Electronic Arts| Genre: Action
———————————————————————————————————————————————————-

Ooit bruiste deze stad van de energie. Hij was vies en gevaarlijk, maar vol leven en schitterend. Nu is hij compleet veranderd. De veranderingen kwamen langzaam. De meesten beseften het niet of het kon ze niets schelen, en ze accepteerden het. Ze kozen voor een makkelijk leven. Sommigen niet… Zij werden onze klanten.

In een stad waar informatie zwaar gecontroleerd wordt, vervoeren behendige koeriers, die Runners worden genoemd, gevoelige informatie uit het zicht van bemoeizuchtige ogen. In deze ogenschijnlijke utopie is een misdaad gepleegd. Je zus moest ervoor opdraaien en jij wordt nu opgejaagd. Jij bent een Runner met de naam Faith en deze innovatieve eerstepersoons action-adventure is jouw verhaal. Mirror’s Edge zet je rechtstreeks in de schoenen van deze unieke heldin, die het duizelingwekkende stadsgezicht doorkruist. Beleef intense gevechten en snelle achtervolgingen. Met een nooit eerder vertoond gevoel van snelheid en perspectief word je in de wereld van Faith gezogen. Een wereld die intuïtief, rechtstreeks en erg gevaarlijk is. Leven of sterven? Zweven of neerstorten? Eén ding is zeker: in deze stad leer je rennen. Mirror’s Edge, van de makers van de revolutionaire Battlefield-serie, is een action-adventure die volslagen uniek is.

De Redactie spreekt

Onze top 3 deze week: 10/11 – 16/11
———————————————————————————————————————————————————-

1. Call of Duty: World at War
2. Shaun White Snowboarding (!tip)
3. Mirror’s Edge

Deze week in je GameShop:

14 november 2008: SingStar Vol.3
14 november 2008: SingStar ABBA
14 november 2008: Call of Duty: World at War

14 november 2008: Mirror’s Edge
14 november
2008: Alone in the Dark
14 november
2008: Shaun White Snowboarding

5 Reacties op “Deze week in jouw gameshop”

  1. Boeroebeest
    10 november 2008 om 12:15

    whoopie!!! CoD5 is de game waar ik op zit te wachten…
    Met pijn in mijn hart zal CoD4 langzaam onder een dikke laag stof in de kast verdwijnen maar ik zal hem niet snel vergeten!
    Volgende week komt als het goed is nog Need for Speed in de winkel en dan ben ik voorlopig klaar voor de wintermaanden.

    [Reageer]

  2. Dre-S
    10 november 2008 om 12:28

    CoD5 & SW Snowboarding worden zeker mijn games XD

    [Reageer]

  3. 10 november 2008 om 13:49

    heel top gedaan mate!

    ik heb alleen geen geld natuurlijk, dus ik wacht wel op socom, die is wat goedkoper:P misschien cod 5 voor kerst vragen ofzo!

    [Reageer]

  4. 10 november 2008 om 15:51

    CoD WaW komt deze week erbij in mijn collectie.

    [Reageer]

  5. dominating
    10 november 2008 om 22:40

    zeker cod5!

    [Reageer]

Laat een reactie achter

Toegestane tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*


1 × = twee