…nep. De afbeeldingen die zich tijdens de Comic Con in San Diego plotsklaps de ronde deden, kwamen behoorlijk betrouwbaar over. Hele volksstammen konden een schone broek gaan aantrekken bij zien van deze, naar het scheen, afbeeldingen van een achter gesloten deuren-sessie.
Helaas blijken deze afbeeldingen dus niet legitiem en mogen we concluderen dat er iemand heel creatief met Photoshop (of iets dergelijks) aan de slag is geweest. Daarvoor overigens hulde, want als je Hideo Kojima zo ver krijgt om een tweet omtrent jouw afbeeldingen te plaatsen doe je toch iets goed, toch? Op zijn Twitter floot Kojima:
“Sinds vanochtend word ik bestookt met vragen als ‘Wat is die MGS5 foto? Is deze aangekondigd op de Comic-Con?’. Dus ik dacht, laat ik eens een kijkje op internet nemen om te zien wat de boosdoener was. Maar dat titel-logo is dus nep. Het spijt me als het jullie hoop gaf.”
Jammer, maar ergens te verwachten natuurlijk. Het ziet er vooralsnog niet naar uit dat er snel informatie omtrent Metal Gear Solid 5 naar buiten wordt gebracht.























Goh ze zien een titel scherm en het zou meteen echt wezen , dat mensen hier nog in getrapt zijn ook LOLLOLLOLLOLLOL!!! als er echt een MGS 5 aankomt horen mensen dat wel van Kojima zelf.
[Reageer]
Benji P. Reply:
juli 17th, 2012 at 12:04
het zou dan ook om een Behind Closed Doors-sessie gaan he
Alsin: een aankondiging die nog niet publiekelijk bekend gemaakt mag/gaat worden. Het was zeker aannemelijk dat het echt zou zijn, hoewel natuurlijk de twijfel overheerste. Daarbij waren er meer afbeeldingen dan alleen een titelscherm (zie link in post). Dus wat dat betreft..
[Reageer]
Ik denk dat er wel een nieuwe MGS5 in de maak is.
[Reageer]
rex1983 Reply:
juli 18th, 2012 at 15:57
Daar twijfel ik ook absoluut niet aan , want zeg nou zelf welke game is tegenwoordig geen vervolg op een ander deel(tuurlijk zijn er uitzonderingen maar dit gebeurd echt te vaak maar ja zolang mensen het maar blijven kopen hebben we van AC Uncharted en vele anderen inclusief MGS nog te gaan tot deel 500, kennelijk weten mensen niets nieuws meer te verzinnen dan 1 of 2 toevoegingen aan een game en dat dan nieuw te noemen AC is hier wel het grootste voorbeeld van.
[Reageer]