Gran Turismo 5. Een game waar menig PlayStation®3 bezitter al tijden op zit te wachten. Heel lang geleden, toen de auto nog niet uitgevonden was, werd ons verteld dat Gran Tursimo 5 tijdens de Kerst van 2009 in de schappen zou liggen. Deze datum werd helaas verschoven naar maart 2010. En inmiddels is deze datum alweer verplaatst naar een nader te bepalen datum. Vandaag heeft echter de CEO van de Portugese Sony Computer Entertainment een interessante uitspraak gedaan.

James Armstrong, de beste man in kwestie, liet namelijk weten dat men druk bezig is met het perfectioneren van Gran Tursimo 5. Gran Turismo 5 moet namelijk grote inkomsten genereren voor Sony en men wil de spel zeker niet overhaast uitbrengen op de markt. Volgens James Armstrong zal Gran Tursimo 5 daarom rond de herfst het levenslicht zien.
We houden jullie op de hoogte!

























jajaja, dat ken ik nu wel
duurt zeker nog tot 2011, of misschien wel een ps4 titel?
[Reageer]
hahaha
zo is het, ik ga niet meer afwachten op die datum.
[Reageer]
Beter geven die eikels geen datum meer op. Dan snijen ze zich zelf niet in de vingers. En het zal veel boze fans schelen
[Reageer]
GVD. ik zit hier al zooo lang op te wachten op te wachten
wordt t weer uitgesteld
[Reageer]
*Huilt zachtjes van binnen*
[Reageer]
Ik gok op eerste kwartaal…
..2011
[Reageer]
al dat uitstellen heeft straks nog als gevolg dat niemand de game meer gaat halen.
[Reageer]
ik las dat er maar iets van 200 auto’s inzaten? in 4 zaten er gewoon bijna 600 en nu gaan ze terug?
[Reageer]
Volgens mij zitten er geloof ik 900 auto’s in gt5. ik weet het eigenlijk wel bijna zeker..
[Reageer]
inderdaad een kleine 1000 auto’s, denk dat de meeste al aan het roesten zijn, zo lang wachten ze al om de baan op te gaan.
[Reageer]
Ze weten gewoon dat ze het kunnen maken. Zelf ben ik een ‘fan’ van de GT serie. Het is ook zo dat er bijna tot geen goede race game op de PS3 te vinden is.
Ik erger me er wel mateloos aan dat die gasten constant alles uitstellen. Volgens mij was het spel al 90% klaar ?
Zal lachen zijn als er bij de launch bijna niemand het spel gaat halen, ff laten schrikken:P
[Reageer]
ik vind het te lang duren… vooral omdat op mn ps3 gt4 van de ps2 het niet doet…
[Reageer]
We mogen dus weer “fijn” wachten tot 10 november…..
Gelukkig komen er genoeg andere games uit.
GT5 wordt er 1 voor erbij denk ik, status must have verliest het zo’n beetje wel.
[Reageer]