Deze prijsvraag is gesloten.
Kwijl je al bij de gedachte om straks de nieuwste Pro Evolution Soccer te kunnen spelen? Word je stinkend jaloers op al die journalisten die PES 2012 al uitgebreid hebben kunnen spelen? Komt dat even goed uit. We mogen namelijk van Konami twee exemplaren van PES 2012 weggeven en die ontvang je dan nog voordat de game in de winkels ligt. Hoe cool is dat? Naast de game ontvang je ook nog exclusieve goodies. Lees gauw verder om te zien wat je nog meer kunt winnen.

- 1e Prijs: Een PlayStation 3 PES 12 exemplaar + PES 12 energy drink + PES 12 lanyard + PES 12 Shirt
- 1e Prijs: Een Xbox 360 PES 12 exemplaar + PES 12 energy drink + PES 12 lanyard + PES 12 Shirt
- 2e Prijs PES 12 Shirt + PES 12 lanyard
- 3e Prijs PES Shirt
PES 2012
Het thema van PES 2012 is balans. Alles lijkt nu meer in balans te zijn; de A.I. van zowel je eigen spelers als je tegenstanders, de aanval is veel meer in balans waardoor het veel realistischer is en het speelplezier erdoor verhoogd wordt – zo lopen de spelers veel beter mee, maar is het doorbreken van de verdediging zeker niet de makkelijkste opgave, de verdediging is even wennen maar de voetballers denken wel veel beter na. Met een, statistisch gezien, slecht team kun je met tactisch voetbal nog steeds winnen van de betere teams. Niet langer speel je met kleuters die je aan het handje moet begeleiden, maar speel je met echte profs. Waar vorig jaar nog flink gesleuteld is aan een ‘nieuwe’ PES, is het dit jaar voornamelijk de gameplay die onder handen genomen is. Two thumbs up voor Konami, want PES 2012 is rete sterk en heeft alles in huis om de competitie te verslaan. De volledige review van PES 2012 kan je hier vinden. PES 2012 scoort een dikke 9 in onze review.
Hoe kan je winnen?
- Heel simpel, als eerste deel je dit bericht via Twitter, Facebook en/of Google+.
- Je vind onze intheGame Facebook pagina leuk.
- Als laatste laat je hieronder een reactie achter, vertel ons wat jouw mooiste voetbalmoment is geweest.
LET OP: Om kans te maken om te winnen zal je je ook moeten registreren op de website. Guest account kunnen niet winnen. Registratie en het gebruik van deze website is geheel gratis.























Zo wat gaaf zeg! Ik zit bij de redactie dus mag niet meedoen. Vind het normaal niet erg maar nu wel een beetje hoor! Gave goodies!
Eerste!?
NLGamingOwnage Reply:
oktober 4th, 2011 at 15:03
Damn, tweede.
Ik zal later nog wel is delen en alles.
Ooh ja, mijn mooiste voetbalmoment: Vanaf de 16meter gebied als verdediger (Mijn goal) bij de tegenstander in het goal schieten, mijn enigste goal in 3 jaar voetbal
.
NLGamingOwnage Reply:
oktober 4th, 2011 at 15:25
Facebook- +1& Twitter gedaan natuurlijk.
Vind iTG altijd al leuk op FB.
Mijn mooiste moment van voetbal, dat ik beter in het echte leven niet kan meedoen om ongelukken te voorkomen.;)
Jeetje mijn beste voetbalmoment, ik geniet altijd van het ned. elftal, maar meer voetbal kijk ik echt niet
Jaaa dit is een mooie kans om te kijken of pes mij kan overhalen om fifa toch niet te halen ^^
Mijn mooiste voetbalmoment is toch echt 15 mei 2011.
Dat Ajax uiteindelijk toch na vele jaren eindelijk weer kampioen wist te worden.
Voorheen werden ze dat ook wel alleen toen besefte dat ik toch fifa aan het spelen was en het allemaal niet echt leek te zijn.
Buiten dat ze kampioen werden van NL werden ze dat ook nog is voor de 30ste keer dus een ster erbij op het shirt.
Waar ze zolang op gewacht hebben was eindelijk behaald.
Dat is toch wel mijn mooiste voetbalmoment wat ik bewust mee heb gemaakt.
redje-_-roy Reply:
oktober 4th, 2011 at 15:27
ojah dan ga ik natuurlijk voor de PS3 versie
ik doe ook mee. mooiste voetbalmoment? ongeveer hetzelfde als E.Jongerling. Mijn naam is Wouter a.k.a. Pietertje (van die reclame)
Vette prijs!!
Kom maar op
Mijn eerste voetbalwedstrijd waarin ik mijn eerste 2 doelpunten maakte door de bal door de benen van de keeper te schieten en het tweede doelpunt in de kruising te schieten is mijn mooiste voetbalmoment
Het is maar hoe je het bekijkt.
Maar wel een herinnering voor het leven in m’n gezicht, err geheugen, gegrift.
Voetballen op de basisschool, gewoon op het schoolplein natuurlijk.
In een duel ga ik onderuit en maakt de zijkant van m’n gezicht bepaald niet zachtaardig contact met de stoeptegels…
THE PAIN.
Maar verder ngngngngngniets aan overgehouden hoor!
Mijn mooiste voetbalmoment?Het WK voetbal en dan met name 11 Juli 2010 ! Toen ik verleden jaar in een bloedheet Dominicaans cafe zat, omringd door zo’n 70 Nederlandse voetbalfans, allemaal oranje gekleurd!
We waren de toeristische trekpleister van het stadje hahaha….elke bewoner keek vol verbazing naar die kudde “Oranje-gangers”. Helaas verloren we en werden we tweede maar de sfeer was echt zo leuk dat we na een uurtje alweer konden lachen en waardering konden opbrengen.
Mijn mooiste voetbalmoment, is de eerste goal die mijn zoontje maakt (hij zit sinds kort op voetbal) De goal van je kind is toch het mooist wat er is:)
Mijn mooiste voetbalmoment,
Het eerste WK wat ik echt ‘bewust’ heb meegemaakt (98) met als hoogtepunt natuurlijk de goal van Bergkamp tegen Argentinië..
Mijn MOOISTE maar ook droevigste moment was :
De halve finale UEFA Cup AZ-Sporting Lissabon, jaliens scoort een goal waardoor wij naar de finale zouden gaan. Alleen alles werd teniet gedaan in de 122e minuut van de verlenging door een goal van Sporting. Achteraf gezien een super mooi europees seizoen in ons kleine stadion, maar die dag kon ik wel door de grond zakken na de wedstrrijd.
VET!!!
Mijn mooiste voetbalmoment was toen een jongen die mij altijd pestte met voetbal verloor en hij voorover gebukt keihard de door mij geschoten bal op zijn billen mocht ontvangen.
Uiteraard alles gedeeld
Kampioenschap PSV, 2006-2007 op 1 doelpunt!
Woohooo
Dit zou wel eruggg mooi zijn als ik dit kon winnen……
Anywayzzz
Mn mooiste voetbalmoment?
Meedoen aan een zaalvoetbal toernooi en dan zo goed keepen dat ik gevraagd wordt om te keepen voor het beste team. En dan in de finale je doel schoon houden en dan beslissend zijn bij de penalty’s.
aaaah the good old days
Facebook + twitter
Mijn mooiste voetbal moment was de finale en de huldiging met het WK op het museumplein. 1 grote gezelligheid, alsof we kampioen waren. Nog een memorabel moment was dat ajax zijn 30ste kampioenschap binnen haalde, ik stond op het Leidseplein met tranen in me ogen van blijdschap. Eindelijk het was zo ver. “die derde ster daar gaat het om, die derde ster!”
PS3 versie
Facebook + twitter
Mijn mooiste voetbal moment was de finale en de huldiging met het WK op het museumplein. 1 grote gezelligheid, alsof we kampioen waren. Nog een memorabel moment was dat ajax zijn 30ste kampioenschap binnen haalde, ik stond op het Leidseplein met tranen in me ogen van blijdschap. Eindelijk het was zo ver. “die derde ster daar gaat het om, die derde ster!”
I
PS3 versie
Mijn geweldigste voetbal moment, is natuurlijk de wedstrijd van nederland tegen argentinie 2-1
de goal van dennis bergkamp was fantastisch! De voorzet van de Boer ook geweldig, was echt een wedstrijd die ik nooit zal vergeten. En de comentator was ook legendarisch hahaha!
FRANK DE BOER SPEELT DE BAL HEEL GOED NAAR DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP NEEMT DE BAL AAN DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP WOOOWWWHUHH!!!!!!!! HIJ NEEMT DE BAL VIJLOOS AAN EN SCHIET D EBAL ERINN WOOHOWOWWHHHHHH!!!!!! WE SPELEN NOG OFFICIEEL 20 SECONDEN!!! XD
Wat ook fucking grappig is, zijn de buitenlanders die de commentator niet “DENNIS BERGKAMP DENNIS BERGKAMP” horen schreeuwen, maar “THERE IS BEARCUM THERE ISBEARCUM”.
Kortom, geweldig voetbal moment, en een fucking hilarisch tv momentje
en ik ben er trots op.
Mijn mooiste voetbalmoment, was toen mijn ouders gescheiden waren en ik na lange tijd mn vader weer zag. Hij heeft me toen meegenomen voor een weekendtrip naar Madrid voor de wedstrijd Real Madrid – Atletico. 3-0 winst. Één van de mooiste weekenden die altijd bij zullen blijven
* Oja, als ik eventueel zou winnen, dan zou ik de PS3 pes versie met veel liefde van jullie aannemen
Mooiste voetbal moment vind ik toch wel de winst op twente in de kampioenswedstrijd afgelopen jaar vooral het laatste doelpunt van Siem de Jong
Hoop hem op ps3 te winnen:)
+1 goolgle + (wel op mijn vriendinds account
)
Twitter!
FB!
En ben al zo lang lid
Mooste VB moment ooit?
De aanslag van de Jong in de WK Finale met zijn voed
Mijn mooiste moment is het moment dat Jack van Gelder helemaal gek wordt wanneer Dennis Bergkamp scoort in Marseille de 2-1 tegen Argentinië in de kwartfinale van het wereldkampioenschap in Frankrijk 1998.
Buiten het feit dat het een hilarisch en onvergetelijk moment is van Jack van Gelder is het ook een buitengewoon schoon doelpunt van Dennis Bergkamp na een even zo’n mooie aanval.
Hoop hem op PS3 te winnen
pes 2012 is keuker dab fifa
froete boordgesttoord amsterdam ai zzzz
ik wil hem graag voor me xbox360
ik ben gewoon trots op de makers van pes dat spel is gwn mooi ik win altijd van me vriednen als ik het speelt ik hep 06 en 09 en
Zivicon Reply:
oktober 4th, 2011 at 21:20
Hey man, als ik jou was dan zou ik de prijsvraag nof ff opnieuw lezen, want je doet et fout
Het WK 2010 met Nederland die goed speelde, de wedstrijden echt met heel veel spanning gekeken (jammer van de finale)
Mijn mooiste voetbal moment is lastig kiezen Fortuna -MVV 0-7 gewonnen en de periode pakken bij FC Eindhoven. Ik ga toch voor het laatste 90 min vol spanning zitten en het blijft maar 0-0. In de laatste 5 min wordt de bal voor mijn ogen van de doellijn gehaald door onze keeper. Dan het eindsignaal en de rush waar je in komt. Jaren ellende gehad in de kelder van de Jupiler league, met -12 je billen afvriezen. De ene klap na de andere geïncasseerd en dan nu eindelijk een prijs. De terugreis met ruim 2000 supporters, het feest voor de Geuselt. Ja dat was het moment, dit zal ik nooit vergeten.
Anahkim Reply:
oktober 6th, 2011 at 10:40
Btw alles gedaan en de ps3 versie is mijn ding
Er zijn erg veel mooie momenten in de Nederlandse voetbalgeschiedenis, maar een van de mooiste was voor mij toch de winst van Ajax op AC Milan in de Champion’s League finale van 1995. Ajax was dat hele seizoen al bijna onverslaanbaar en had AC Milan in de poulefase al twee keer vernederd. De finale was echter erg spannend en het duurde tot de 85ste minuut totdat Patrick Kluivert het beslissende doelpunt scoorde. De ontlading daarna was schitterend en het gaf een geweldig gevoel om een van de beste elftallen die we ooit in Nederland gehad hebben die cup te zien winnen.
Alle 3 de dingen gedaan zou graag de ps3 versie willen.
Mooiste voetbalmoment was toen Willem II in de halve finale Ajax uitschakelde voor de Amstel Cup
Kijk, daar kunnen ze bij dat ander bedrijf nog wat van leren! HULDE Konami ga zo door!
Mijn mooiste voetbalmoment was toen onze club 8-1 verloor, maar ik het mooiste doelpunt voor de club ooit maakte
Hij was echt precies, en dan lieg ik niet, precies hetzelfde als het doelpunt dat Pi-air van hooijdonk maakte uit de vrije trap tegen Freiburg hahaha.
http://www.youtube.com/watch?v=Q_922KlfxAw Zie hier
jaaa deze prijs is vet.
Alles gedeeld.
Mijn mooiste voetbal moment is heel lang geleden toen ik nog een kleine guppekop was.
Ik was top scorer van het team en we werden kapioen dat was mooi maar daarna gestopt met voetballen omdat ik last kreeg van de enkels jammer genoeg.
Ik zou deze spel wel graag willen hebben voor de ps3 me oom is zo verslaafd aan dit spel hij heeft mij ook verslaafd gemaakt aan pes 2011.
Mijn mooiste voetbal moment was dat ik als klein jochie langs de A2 stond in ’88 om het Nederlands elftal op te wachten die Kampioen waren geworden. Om nooit meer te vergeten!
Facebook: Complete!
Twitter: Complete!
Mijn mooiste voetbalmoment:
Mijn mooiste voetbalmoment was op 29-5-2011.
echt geweldig dat ik dit toen heb mogen meemaken!
Groningen – ADO het duel om playoffs te gaan spelen voor de Europa League!
Wat een wedstrijd was dit.
Thuis wonnen we met 5-1 en dachten die is binnen , nou gezellig met ze alle naar Groningen toe, alles was perfect die dag de busreis en bij aankomst was het al 1 groot feest voor de wedstrijd begon.
Maar TOEN:
speelde wij niet geweldig en hebben we het zover laten komen dat Groningen dus op 5-1 kwam! en niet alleen dat we kregen ook nog eens een rode kaart! wat betekende dat we de verlenging met 10 man moesten gaan spelen… gelukkig hebben we dit geweldig gedaan en bleef het 5-1 voor Groningen wat dus betekende Strafschoppen! man o man wat is mijn hart toen getest. (niet normaal)
Groningen mist een penalty!! YESSSSSS!! Maar Radosavljevic van ADO mist ook!! nee dacht ik dit was het?
Matavz was aan de beurt voor Groningen en schiet KEIHARD op de lat! ADO GAAT EUROPA IN!!!!!!!!!!!!! wat een geweldig moment was dit en wat een opwachting was er in Den haag toen wij terug kwamen met de bus uit Groningen, 1 GROOT FEEST!
als ik win graag de ps3 versie
Hier nog eens de samenvatting:
http://www.youtube.com/watch?v=tpTW6XhXWY8
Mijn mooiste voetbalmoment is toch wel dat in de kampioenswedstrijd van de tegenstander ons team op 1-0 voorsprong zette.
De week ervoor hadden we kansloos met 5-0 verloren. De tegenpartij had alle registers opgengetrokken. De warming up gefilmd. Interviews met diverse spelers gemaakt. Veel publiek langs de kant.
En aan het einde van de eerste helft krijg ik de bal op eigen helft. Omspeel de verdediging en ga alleen op de keeper af. Het doelpunt op zich was eenvoudig. Maar de reactie van het publiek onvergetelijk. En dat bij een gewoon amateur elftal.
Helaas verloren we de wedstrijd in de laatste minuten. Dit nadat er 2 spelers van ons de wedstrijd waren uitgeschopt en we dus met 9 man speelden. Ook daardoor bleef het een wedstrijd die mij altijd is bijgebleven.
Zo, ik heb dit overal gedeeld: google+, twitter en facebook en de facebook-pagina leuk gevonden (google+: niels.broekmans@gmail.com / twitter: broekie93 / facebook: Niels Broekmans / /
Mijn mooiste voetbalmoment was op 3 juni 2009: Cambuur – Roda JC, de drie wedstrijden daarvoor waren mijn vader en ik naar Roda geweest, omdat de club in een diepe crisis zat en daardoor de prijs van de kaartjes had verlaagd naar €5,- per wedstrijd. In die drie wedstrijden ben ik fan geworden van roda jc, maar helaas eindigden de wedstrijden nooit erg goed, maar uiteindelijk belandde RODA wel in de finale van de nacompetitie tegen Cambuur. De eerste wedstrijd was in Leeuwarden: Cambuur – Roda: 0-0, de tweede wedstrijd was was Roda – Cambuur en dat werd 1-1 (doordat Cambuur geen penalty kreeg van scheidsrechter Bas Nijhuis, waar wij als RODA-fans uiteraard heel gelukkig mee waren). Uiteindelijk werd de beslissingswedstrijd gespeeld op 3 juni 2009. Het werd 1-0 voor Cambuur en ik zat tuis op de bank en durfde bijna niet meer te kijken, totdat in de 86ste minuut Boliszhar Bodor, de keeper van Cambuur passeerde en de stand 1-1 werd. Toen kwam de verlenging en in de 97ste minuut maakte Anouar Hadouir de 1-2. Dat werd dus nog 23 minuten hopen dat het zo zou blijven, maar in de 118e minuut, veroorzaakte … een penalty en die werd benut door Michael Janssen. In de penaltyserie die volgde, mocht Cambuur beginnen en ze begonnen met diezelfde Michael Janssen, hij koos voor dezelfde hoek en Roda’s keeper Bram Castro deed dit ook en stopte dus de penalty. Hierna miste Cambuur nog 2 penalty’s en Roda niet, waardoor Roda zich na een heel zwaar seizoen handhaafde in de eredivisie. Ik geloof dat ik nog nooit zo gelukkig ben geweest als die avond.
BTW: stel dat ik win, dan zou ik graag de PS3-versie ontvangen
HAHAH het mooiste moment in mijn voetbacarriere was dat ik er af ging
goeie ouwe tijd…*Dreaming*
Dat ik na heel veel potjes voetbal met Fifa07 op de Ps2 door mijn zoon van 8 eindelijk wordt verslagen.
Hij ging helemaal uit zijn dak.
mijn mooiste voetbal moment is de goal van Marco van Basten tegen Rusland in de finale van het EK!!! En mijn tweede mooiste moment was dat ik zelf scoorde van afstand tegen onze eeuwige rivaal Vessem
!
Mijn mooiste voetbalwedstrijd is eigenlijk een van de eerste voetbalwedstrijden die ik echt meekreeg als klein jongetje. Het was het WK 1998, de finale tussen Brazilië en Frankrijk. Ik was met mn ouders op vakantie en heb de wedstrijd en dan vooral de prachtige acties van Zidane sindsdien in me opgeslagen. Wat een magistrale voetballer was dat eigenlijk. Het grappige was dat we daar in een hotel in Frankrijk zaten met ook Portugezen, de ene kant was natuurlijk voor het thuisland, de andere kant voor Brazilië, in Brazilië spreken ze namelijk ook Portugees. Om als klein jongetje zo’n wedstrijd met al die mensen daar in het hotel mee te maken is een ervaring die ik nooit zal vergeten.
Btw, ik heb alles gedaan.
Alledrie gedaan
Geen dank :p
Mijn allermooist voetbalmoment, is jong, zeer jong. Het stamt uit de (verloren :’( ) WK-finale van vorig jaar.
…
En wat was het?? Het moment waarop Robben werd weggestuurd door Sneijder! Hij was weg! Één tegen één! Wij WORDEN WERELDKAMPIOEN!!! Zo’n geweldig gevoel was dat
En dan kunnen jullie vast ook wel raden wat het kutste voetbalmoment uit mijn leven was XD.
Mijn mooiste voetbalmoment heeft pas geleden nog plaatsgevonden. Het betreft namelijk de halve finale tussen Nederland en Brazilië op het WK 2010 in Zuid-Afrika. Ik had voorafgaand de wedstrijd een blind vertrouwen in de overwinning. Om die reden had ik dan ook 250 euro ingezet op Nederland via BWIN, een online goksite. De quotering was 1 op 3, dus met een beetje geluk zou ik na de wedstrijd 750 euro rijker zijn. De wedstrijd zelf heb ik op Woodstock gekeken, een strandtent op Bloemendaal aan Zee. Voorafgaand de wedstrijd was ik met m’n vrienden de spanning aan het wegdrinken op het strand, om vervolgens met bezweten handpalmen, wat behalve door de spanning ook werd veroorzaakt door de zomerse temperatuur van die dag, plaats te nemen in een tjokvolle strandtent, vol met voetbalfans. Zoals jullie misschien zelf ook wel weten, stond het met rust 1-0 voor Brazilië. Zonder iets te zeggen liep ik direct na het fluitsignaal linea recta de zee in om af te koelen. Ik had het echt even niet meer. Behalve dat ik een voetbalfan in hart en nieren ben, stond ik ook op het punt om 250 euro te verliezen, geld dat was bedoeld voor mijn vakantie naar Zweden 3 weken later, en ik zat al zo krap bij kas. Mijn toenmalige vriendin voelde mijn gemoedstoestand feilloos aan en zweeg verstandig toen ik terug op mijn stoel ging zitten. Toen de 1-1 viel heb ik zowel mijn vriendin als mijn goede vriend Bas vol op z’n face gezoend. Als een dwaze aap stond ik te springen en te juichen, maar tegelijkertijd wist ik dat deze wedstrijd nog verre van gespeeld was. Toen vervolgens de 2-1 viel herhaalde mijn euforische vreugdeketen zich. 5 minuten voordat de wedstrijd eindigde, begonnen er al mensen feest te vieren, in en rondom de strandtent. Ik vond dit ongelooflijk. ‘Niet het lot tarten, mensen’ dacht ik nog bij mijzelf. Ik begon als een bezetene te nagelbijten uit spanning, iets dat ik al in geen jaren meer had gedaan. Toen vervolgens het bevrijdende eindsignaal klonk, was ik compleet in de wolken. Overal om mij heen pakten mensen elkaar beet en vierden uitbundig de overwinning . Ik niet, ik liep wederom linea recta de zee in, en begon daar in mijn eentje mijn eigen vreugdedans, als een spartelende baby in een kinderzwembadje.
Ik heb deze link zowel gedeeld via Twitter als Facebook:
http://twitter.com/#!/barrymackelary
http://www.facebook.com/barrymakelaar
Mackelary88 Reply:
oktober 5th, 2011 at 18:20
Ik bedoel NATUURLIJK de kwartfinale.
Leuke prijsvraag maar laat hem voorbijgaan……….ik heb een grUweLijkE hekel aan voetbal dus zou mezelf niet meer in de spiegel kunnen aankijken als ik andere liefhebbers hun kans ontneem!
Dus als ik hem perongeluk win……dan straf je me ontzettend!!
-Done (twitter BobMDH)
-Done (facebook BobMDH)
-Mooiste moment? De trip naar Kaunas om mn club eindelijk in Europa te kunnen volgen! Den Haag na jaaaaaaaaaaren weer Europa in! Geweldig! Wat een feest was dat zeg! Al was de wedstrijd niet geweldig, de trip was onbetaalbaar. Alles zelf geregeld, dus niet via een fanclub of de club zelf, overnachten in Riga, we zouden zo weer terug gaan
Mijn mooiste voetbal moment is toch wel de halve finale op 21 juni 1988 WEST DUITSLAND – NEDERLAND 1-2 en 4 dagen later de finale tegen Sovjet-Unie 2-0 voor nederland
mijn mooiste moment is dat ik voor het eerst naar een stadion ging en dat sc heerenveen toen won met 7-2 van rbc-roosendaal. dat moment vergeet ik nooit meer
oh ja mijn tweetnaam is @joostie76
Mijn mooiste moment? zeker te weten Rijkaard die Rudi Völler in zijn nek spuugt.
Whaha ik kan het fragment wel 1000 keer zien
ps uiteraard volg en like en tweet ik jullie overal
Ik heb meegedaan en bijna alles gedaan wat ik moest doen, Want het laatste wat ik moet doen komt nu
Er zijn veel voetbal momenten, en ik vond het ook moeilijk om te kiezen. Maar ik heb voor deze gekozen: De Ontknopping van de Eredivisie 2006-2007, waar bij Ajax, AZ en PSV landskampioen kunnen worden. AZ had maar 1 punt nodig, maar die hebben ze laten liggen. Toen hoefde Ajax en PSV nog maar te strijden voor de landskampioen. En zo was PSV landskampioen geworden door 1 goal meer te scoren dan Ajax.
http://www.youtube.com/watch?v=VCsKAIFI5kE
Deze laat ik aan me voorbij gaan. Uiteraard tweet, like en plus ik wel.
Mijn mooiste voetbalmoment was toen ik ooit een bal vanaf de achterlijn nog net tussen de keeper en de doelpaal in de korte hoek kromde. Lang geleden, ik was nog jong en veel sportiever dan nu, en heb natuurlijk nooit meer zo’n onwaarschijnlijke goal gemaakt. Maar de herinnering blijft… (aan die clown met die lach, of was dat toch iets anders….).
mijn mooiste voetbalmoment was toch wel toen van basten die onmogelijke goal scoorde in de finale van het EK van 88 tegen de USSR. Wat een GEWELDIGE goal was dat zeg! Schitterend! krijg er gewoon kippenvel van als ik die zie, echt een ongeloofelijk mooie goal!
rest is gedaan uiteraard
Mijn mooiste moment was een bal nog ff uit de kruising duiken waarvan zelfs de scheidsrechter dacht dat ie zou zitten, vervolgens wel in de laatste 15 min 3 goals tegen krijgen, maja dat was weer buiten mijn schuld om… Maar wel mn beste/mooiste wedstrijd ooit ; )
Uiteraard ook de rest gedaan
Het mooiste voetbal moment uit mijn kortstondige carrière, is met het vriendenteam een volledige zaalwedstrijd spelen met de voetbalbroekjes zo hoog opgetrokken, dat er van de shirts niets meer te zien was! De gezichten van de tegenpartij toen we opkwamen was echt onbetaalbaar, en dan zelf je lachen in houden
Euro 2008, ondanks de slechte afloop in het toernooi voor Oranje blijf ik toch altijd mooie herinneringen overhouden aan de wedstrijden tegen Italie en Frankrijk.
Poule des doods werd het genoemd en iedereen achten de kans heel klein dat Oranje de volgende ronde zou kunnen bereiken.
En BAM! Oranje speelden de sterren van de hemel, ik had deze generatie spelers nog nooit zo goed zien voetballen. Wereldwijd werd er lovend gesproken over Oranje, en terecht! Toekomstige Europees kampioen? waarom niet.
Helaas werden ze notabene door Rusland verslagen, al kon ik het allemaal wat makkelijker verwerken doordat onze Guus Hiddink daar aan het roer stond. En winnen van “Guus Geluk” is niet zo makkelijk gezegd als gedaan. Ach ja, we gunnen Guus ook echt alles.
Dit is mijn mooiste voetbal moment, hopelijk worden “wij” volgend jaar wel Europees kampioen.
Aangezien wij geen fan zijn van voetbal games.
Willen wij alleen iedereen even succes wensen!!
Dus bij deze!!
Ik kan niet kiezen tussen het mooiste moment du kies ik er drie
Mijn eerste moment is de bekerfinale tussen Twente en PSV in 2001. Met meer dan 30.000 tukkers on tour naar de Kuip waar Twente ternauwernood de wedstrijd wist te winnen tijdens de strafschoppenserie door een Sander Boschker in bloedvorm.
Mijn tweede moment is de UEFA Cup wedstrijd thuis tegen Schalke04. De sfeer in het stadion was geweldig van beide supportersgroepen. Die wedstrijd dan ook nog winnen is onbetaalbaar.
Het derde moment is, hoe kan het ook anders het winnen van het eerste landskampioenschap op 2 mei 2010. Een mooie bekroning van een goed lopend seizoen.
15 mei 2011 toen ajax voor de 30ste keer kampioen werd en daarmee hun 3e ster verdiende
Mijn mooiste voetbalmoment was (tot nu toe) was toch wel dat Nederland won van Brazilië met 2-1 in de Wereld Kampioenschappen van 2010. Gewoon geniaal.