Volg ons via RSS
Volg ons op Twitter
Volg ons op Facebook
Ons YouTube kanaal
intheGame @ Symbaloo

Mass Effect 3

mass effect 3 logo
2
Geschreven door: op 30 juli, 2011. Platform: PlayStation 3 / Xbox 360

De bekroonde ontwikkelaar BioWare presenteert Mass Effect 3, het ultieme toppunt van de bejubelde RPG-actieserie. De galactische oorlog is begonnen. De Reapers, een oud alien-ras, zijn begonnen aan een complete invasie van de melkweg en laten overal een spoor van verwoesting achter. De planeet Aarde is veroverd, het heelal bevindt zich aan de rand van totale vernietiging en jij moet de tegenaanval leiden. Als je faalt, wordt de mensheid uitgeroeid. Stap in de schoenen van commandant Shepard en neem allesbepalende beslissingen. Werk samen met de verschillende machten van het heelal en kies welke planeten je van de ondergang redt, en welke allianties je aangaat om de duistere dreiging van de Reapers voor eens en voor altijd af te wenden.

mass effect 3

  • Een rijk gevuld verhaal. Ervaar een sci-fi epic met meerdere einden die bepaald worden door de keuzes die je maakt en acties die je onderneemt gedurende de game.

  • ‘Massive in scope’. Vecht op verschillende planeten door het heelal heen wanneer je het ultieme team samenstelt om de Aarde terug te nemen voor het te laat is.
  • Op grote schaal en intelligente vijanden.
  • Speel ‘customizable’ wapens vrij.
  • Zaai dood en verderf van ver of ga het gevecht aan ‘up-close-and-personal’.

Tags: / / / / / / / /

Over de auteur:

Avatar of Maulerr

inthegamenl | my IQ test was positive | Transformers FTW | I'm Batman | yes to Star Wars | #trophyhunter | #rabbithunt | Steelbook mayhem

2 Reacties op “Mass Effect 3”

  1. Avatar of Muppet-NL
    Muppet-NL   [2,238 XP]
    Op 31 juli 2011 om 07:41

    ik ben toch erg benieuwd heb deel 2 met veel plezier gespeeld ..

  2. Avatar of DutchTrooper
    DutchTrooper   [70 XP]
    Op 1 augustus 2011 om 11:15

    ik kijk ook erg uit naar dit deel maar was dit ook gelijk het laaste deel nou?

Laat een reactie achter

Toegestane tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*

Game informatie