Elke zaterdag plaatsen wij de rubriek ‘De game-collectie van …’, een wekelijkse rubriek waarin jij, als bezoeker van intheGame, kan vertellen over jouw game-collectie. Het is eigenlijk heel simpel, wij stellen een aantal vragen waarop jij kunt antwoorden. Afgelopen week konden we de collectie van Sjoerd bewonderen. Deze week spraken we met Alex.
Wil jij ook je Game Collectie delen? Stuur dan een email met als onderwerp Mijn Game Collectie naar info @ inthegame.nl.
ITG: Wat is je naam en wat wil je kwijt over jezelf?
Ik ben Alex 25 jaartjes en ik game al sinds -nou- sinds Tomb Raider op de PS1 uitkwam, sindsdien ben ik altijd bij de Playstation gebleven. Ik speel eigenlijk zowat alles wat ik zelf leuk vindt waarbij gamereviews vrijwel geen invloed op hebben. Of het nu slecht of goed scoort, als het er leuk uitziet dan haal ik het.
Voornamelijk ligt mijn liefde bij Japanse RPG’s, al is dat wel stukje minder dan vroeger. Natuurlijk is Final Fantasy mijn nummer 1 franchise al zijn de laatste delen niet al te best.
Verder ben ik helemaal gek van Uncharted en God of War. Al vind ik games als LittleBigPlanet en Yakuza zijn ook erg leuk. Op de handhelds speel ik meestal fighting games (Al hoewel dat is meestal Guilt Gear of BlazBlue). Ik speel ver weinig op de PC. Alleen toen de Diablo 3 uitkwam, toen moest de tijd die ik heb voor de console daar echt voor worden ingekort.
Wat is jouw top 3 van beste games?
Ehm, dat is best moeilijk. Er zijn zoveel goede games, maar er zijn zeker een paar die uitblinken. Final Fantasy 7 is de beste game ooit gemaakt: het verhaal, de personages, de wereld en de muziek zijn vrijwel allemaal perfect.
Uncharted 3! Moet ik echt uitleggen waarom?! Go get it!
Nu is de 3e plaats toch stukje moeilijker, maar als ik er toch 1 moet kiezen wordt het dan toch Final Fantasy 9. De 8e liet een vreemde smaak achter, maar 9 daar en tegen, wow wat een topgame! De omgevingen, wat een verhaal! Helaas vond ik de personages vergeleken met FF7 en 8 wel een stuk minder al maakt Vivi dat voor een groot deel goed.
Bezit je een exclusief item?
Ja, wat is exclusief? Ik heb wel een aantal leuke items die ik denk niet veel mensen zullen hebben. Dit zijn games als: The Book of Cain van Diablo3 en een Resin Statue van Sephiroth.
Het meest zeldzame item dat ik heb is dan toch: the Limited Edtion Final Fantasy 7, bij het 10 jarig bestaan van de PSP.
Hoe ziet jouw gamecollectie eruit?
Deze vraag wordt vaak gesteld als ik over videogames praat met een onbekende. Het enige wat ik meestal terug kan zeggen is: ik heb vrijwel alles wat er maar op de playstation uitkomt. Natuurlijk is dat niet helemaal waar, maar het geeft er een mooi beeld van.
Mijn collectie bestaat uit allerlei games, bijna elke genre die je maar kunt bedenken. Alleen geen sport games, daar vindt ik nou geen zak aan! (Laten we COD ook maar lekker weglaten)
Waar zit je op te wachten in 2012?
Zoveel! Gravity Rush op de Vita, LittleBigPlanet, Kartracing, All Stars Battle Royal, de SuperSmash voor de Sony fans en een aantal Japanse games zoals Lolipop, Chainsaw en Agarest 2.
Daarbij laten we de PSP niet vergeten! Gungir,Growlancer en Ragnarok Tactics komen beide dit jaar uit (al is het alleen voor Amerika). Ik hoop ook stiekem op The Last of Us voor dit jaar, maar ik denk niet dat het gaat gebeuren helaas.





























Mooie collectie man. Die psp heb ik hier ook liggen ^^ erg gave editie indd.
[Reageer]
Hahaha, zo te zien heb je nog ruimte genoeg in die kasten van je. Mooi hoor! Wel leuk om al die PlayStation klassiekers te zien liggen.
[Reageer]
Lichtelijke jaloezie voor die PSP
Mooie collectie en kan mij prima vinden in je Top 3. Wel leuk om te lezen dat er zoveel gamers zijn die Final Fantasy VII nog steeds de beste game vinden die er bestaat. Ook ik heb uren verloren in die game.
[Reageer]
Nick R. Reply:
juni 16th, 2012 at 09:40
tja het is dan ook jameer dat ze de franchise zen nek om hebben gedraaid sinds de PS3 en het willen maken van toegankelijke games blegh
[Reageer]
Stijn B Reply:
juni 16th, 2012 at 10:21
Uren? Maanden!
OT: Mooie collectie en inderdaad – zoals Maulerr al opmerkt – genoeg ruimte om nog lekker uit te breiden!
[Reageer]
Heb ik me best gedaan om geen spelfouten te maken zitten er toch een aantal domme fouten tussen.
10 jarig bestaan van de psp? De game bedoel ik natuurlijk.
Naja zo erg is het niet.
Hoe dan ook was leuk om te doen.
Greetings Alex aka Klaudkil
[Reageer]
Nick R. Reply:
juni 16th, 2012 at 14:53
Ik zal het je nog mooier vertellen het was de 25th anniversary edition :p
[Reageer]
smokey Reply:
juni 16th, 2012 at 17:27
Nou volgens mij komt aardig dicht bij 10 jaar. Als ik me goed kan herinneren kwam de psp in 2004 op de markt in azië, begin 2005 in amerika en eind 2005 in europa. 8 jaar dus al
Mooie collectie btw
[Reageer]
helemaal eens met de nummer 2 in je top 3, UC3 is zo goed
[Reageer]
very good collection!
[Reageer]
Final Fantasy 7 moeten ze ook een dikke remake van maken voor wanneer de ps4 uit komt.
Ik denk dat ik dan een spontaan orgasme zal krijgen
[Reageer]
Toffe collectie man! Veel classics!
[Reageer]
book of cain heb ik ook :d is niet zo exclusief hoor…. gewoon bij de plaatselijke boekenwinkel gehaald :d
[Reageer]
Erg mooie collectie!
[Reageer]
Een collectie waar je trots op mag zijn!
[Reageer]
vind dit heel eng om een of andere reden
[Reageer]
Is dat een echte taart? Lijkt me wel lekker.
Overigens dikke collectie.
[Reageer]
Ja dat is een echte taart was voor me verjaardag.
OW en nee er staat egt 10 jarig bestaan van ff7 niet 25^^
Thx iedereen.
Greetings Klaudkil
[Reageer]
Mooi gepresenteerd!
[Reageer]