[Uitgelicht] PS Vita met Augmented Reality
In de week naar de release van de PlayStation Vita zullen we dagelijks PS Vita game reviews en diverse specials omtrent de PS Vita publiceren. Vandaag bespreken we Augmented Reality, wat is het en wat je ermee kunt.
Elke PlayStation Vita wordt straks geleverd met 6 Augmented Reality (AR) speelkaarten. Deze speciale zwart-wit kaarten worden door je PlayStation Vita herkent en wanneer je de PS Vita richt op een AR kaart gaat er een nieuwe gaming wereld open. Augmented Reality is een systeem dat reëel en virtueel combineert en in in drie dimensies functioneert. Lastig te omschrijven, zelfs op Wikipedia is men er nog niet helemaal over uit. Bekijk onderstaande trailer voor een beter idee hoe Augmented Reality straks op de PS Vita werkt. Onder de video bespreken we de games die je gratis bij aanschaf van de PS Vita ontvangt.
Wanneer je de PS Vita aanschaft ontvang je codes om 3 Augmented Reality games te downloaden. Deze drie games zijn Table Football, Cliff Diving en Fireworks.
Table Football
Met deze game kan je je AR kaarten volledig gebruiken. Je kan de AR speelkaarten inzetten als doelen, tribunes of een scorebord. Het is zelfs mogelijk om een toernooi met 4 spelers te organiseren.
Cliff Diving
In Cliff Diving speel je als duiker en door gebruik te maken van je AR speelkaarten zweef je door de lucht en probeer je met stijlvolle sprongen een topscore neer te zetten.
Fireworks
Ook dit is een zeer simpele game maar wel erg leuk. Richt je PS Vita op elk object en vuur zoveel mogelijk vuurpijlen of ander vuurwerk af.
Naast deze drie gratis games zal Sony ook Pulsar, Pocket Garden en Pocket War uitbrengen.
Tags: AR / gaming / Handheld / PS Vita / special / Vita















Ik vind dit altijd wel geinig, zolang de uitvoering maar goed is.
Dit is echt humor.
iemand al idee hoe groot die spellen zijn?
zou je die kaartjes kunnen kopieren voor bv meer tribunes eentje is zo kaal
zal wel geinig zijn
Echt ongelofelijk vet… Jammer dat ik mn geld heb uitgegeven aan een mobiel