SPONSORS

PARTNERS

inThegame kinguin Deals

Battlefield 1 Official soundtrack

Nintendo Switch Announcement Trailer

Categorieën

Gamescom Awards 2016

gamescom

Bij een conventie hoort tegenwoordig ook een awardshow. Bij deze dus de genomineerden en winnaars van de Gamescom Awards 2016, die gisterenavond plaatsvond.

De awards bestaan uit vier categorieren: globale awards, per platform, per genre en indie. De dikgedrukte titel is de winnaar van de award!

A. category group: gamescom global awards

gamescom award for Best Add-on / DLC

•             Destiny: Rise of Iron (Activision Blizzard)

•             Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prolouge (Square Enix)

•             LEGO Dimensions (Warner Bros.)

gamescom award for Best Preview/Vision

•             Dishonored 2: Das Vermächtnis der Maske (Bethesda)

•             Horizon – Zero Dawn (Sony)

•             Watch Dogs 2     (Ubisoft)

gamescom award for Best Booth

•            Maffia III (2K) (N.B.: alle stands op de beursvloer deden mee voor deze award)

B. category group: Platform

Best Console Game Sony Playstation 4

•             Deus Ex: Mankind Divided (Square Enix)

•             FIFA 17 (Electronic Arts)

•             Final Fantasy XV (Square Enix)

•             For Honor (Ubisoft)

•             Gran Turismo Sport (Sony)

Best Console Game Microsoft Xbox One

•             For Honor (Ubisoft)

•             Forza Horizon 3 (Microsoft)

•             Gears of War 4  (Microsoft)

•             ReCore (Microsoft)

•             Sea of Thieves   (Microsoft)

Best Console Game Nintendo WiiU

•             Skylanders Imaginators (Activision Blizzard)

•             The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo)

Best PC Game

•             Battlefield 1 (Electronic Arts)

•             Deus Ex: Mankind Divided (Square Enix)

•             For Honor (Ubisoft)

•             NBA 2K17 (2K)

•             Sid Meier´s Civilization VI (2K)

Best Mobile Game

•             Airline Tycoon – Free Flight (Kalypso Media Mobile)

•             Mario Party Star Rush (Nintendo)

•             Metroid Prime: Federation Prime (Nintendo)

C. category group: Genre

Best Role Playing Game

•             Deus Ex: Mankind Divided (Square Enix)

•             Dragon Quest Builders   (Square Enix)

•             Final Fantasy XV (Square Enix)

Best Racing Game

•             Forza Horizon 3 (Microsoft)

•             Gran Turismo Sport (Sony)

Best Action Game

•             Battlefield 1 (Electronic Arts)

•             For Honor (Ubisoft)

•             Gears of War 4  (Microsoft)

•             The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo)

•             Titanfall 2 (Electronic Arts)

Best Simulation Game

•             Batman Arkham VR (Warner Bros.)

•             NBA 2K17 (2K)

•             Urban Empire (Kalypso)

Best Sports Game

•             PES 2017 (Konami)

•             NBA 2K17 (2K)

•             Steep (Ubisoft)

Best Family Game

•             Dragon Quest Builders (Square Enix)

•             LEGO Worlds (Warner Bros.)

•             Skylanders Imaginators (Activision Blizzard)

Best Strategy Game

•             GWENT: The Witcher Card Game (CD Projekt Red)

•             Halo Wars 2 (Microsoft)

•             Sid Meier´s Civilization VI (2K)

Best Puzzle / Skill Game

•             Dragon Quest Builders (Square Enix)

•             GWENT: The Witcher Card Game (CD Projekt Red)

Best Social / Online Game

•             GWENT: The Witcher Card Game (CD Projekt Red)

•             LEGO Worlds (Warner Bros.)

•             Sea of Thieves   (Microsoft)

Best Casual Game

•             Battlezone (Rebellion)

•             LEGO Worlds (Warner Bros.)

•             The Elder Scrolls: Legends (Bethesda)

Best Multiplayer Game

•             Battlefield 1 (Electronic Arts)

•             For Honor (Ubisoft)

•             GWENT: The Witcher Card Game (CD Projekt Red)

•             Sea of Thieves   (Microsoft)

•             Titanfall 2 (Electronic Arts)

Best Virtual Reality Game

•             Batman Arkham VR (Warner Bros.)

•             Robinson: The Journey (Crytek)

•             Star Trek: Bridge Crew   (Ubisoft)

•             The Unspoken (Insomniac Games)

•             Wilson’s Heart   (Twisted Pixel Games)

Best Hardware

•             ICAROS Flight App (ICAROS)

•             Playstation VR (Sony)

D. category group: Indie award

gamescom Indie award

•             Black The Fall     (Sand Sailor Studio)

•             Code 7 – Episode 0 (Goodwolf Studio)

•             FAR (Mixtvision Digital)

•             Little Nightmares (Bandai Namco)

•             The Metronomicon (Kasedo Games)

Publieksfavoriet en Best of Gamescom

Naast deze vier awards werden er nog twee andere awards uitgereikt: de favoriet van het publiek en Best of Gamescom. De favoriet van het publiek was Battlefield 1. Best of Gamescom was The Legend of Zelda: Breath of the Wild, waarover je morgen kunt lezen op onze website.

Meer Gamescom? Check onze andere berichten op de site!

Gerelateerde berichten

Tags

Over: Regenboogworstje

Profielfoto van Regenboogworstje

In het dagelijks leven staat deze 21-jarige student Kunstgeschiedenis bekend als "Quintly", maar op de digitale snelweg rijdt deze jongedame in een voertuig dat het kenteken "Regenboogworstje" draagt. De Worst gamet al sinds het begin van haar bestaan en haar favoriete titels zijn Dragon Age: Origins en The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Dit vind je misschien ook leuk...

Spring naar werkbalk