Nieuws 36 Joel Lemmrich 19 december 2018
4A Games heeft een nieuwe set screenshots gereleased van Metro Exodus. In de afbeeldingen zijn de omgevingen te zien waarin het avontuur afloopt. Ook zit er een afbeelding bij waar een NPC wordt weergegeven, net zoals een Lurker (aasgieren die smullen van slachtoffers).
Metro Exodus zal NVIDIA’s Hairworks en Advanced PhysX effects gaan gebruiken. Ook zal het een van de eerste games, naast Battlefield V, zijn die real-time ray tracing effects gaat gebruiken. Dit heeft voornamelijk betrekken op de settings zoals Ambient Occlusion en Global Illumination. 4A Games heeft echter nog niet duidelijk gemaakt of de game vanaf launch de RTX kaart gaat ondersteunen.
Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment