NieuwsSpecials 57 Malvin Schuivens 23 augustus 2019
Het interview over The Elder Scrolls Online was van korte duur, gezien wij de meeste vragen al beantwoord hebben gekregen tijdens onze gameplay sessie met het development team, toch wilden wij nog wat kleine vraagjes ertussendoor knijpen tijdens een interview met de developers!
”De community is tot nog toe erg positief en enthousiast over de Year of the Dragon en alle expansies en uitbreidingen die hierbij komen kijken. De Lair of Maarselok en de Moongrave Fare werden goed ontvangen en zijn veel gespeeld. De epische conclusie voor beide dungeons zorgt voor een goed beeld voor onze aankomende DLC: Dragonhold. Spelers vinden het fijn om gebonden te zijn aan een seizoen en te weten wat eraan zit te komen voor de game voor in ieder geval een jaar, dus dit gaan we ook blijven doen met aankomende expansions en gewoon de aankomende jaren in het algemeen.”
”Beide dungeons hebben hun eigen achtergrond verhaal en een andere impact gehad op de fans. Wij denken dat deze dungeons vooral gaan om het brengen van een nieuwe uitdaging en dat Dragonhold pas echt een goede impact gaat brengen op het huidige verhaal. Wel is het zo dat de lore van deze dungeons het verhaal voor Elsweyr flink versterkt en zo krijgen spelers sneller het gevoel dat ergens historie achter zit.”
”Het weten waar je aan gaat werken en waar de spelers op zitten te wachten geeft veel meer motivatie om DLC als deze te maken, ons team is altijd enthousiast en klaar om iets nieuws te brengen, toch brengt een seizoen maar to the table voor ons en dat motiveert heel erg goed. Dit is ook één van de redenen dat we door blijven gaan met jaarlijkse seizoenen.”
”Ik kan nog niet veel kwijt over dit aspect, binnenkort zal onze PAX footage online komen en dan zijn wij ook bereid om jullie te laten zien wat er gaat komen in deze nieuwe DLC, voor nu kan ik je alleen maar zeggen dat het een geweldige en vooral knallende afsluiter zal worden!”
”Wij hebben het wel kort gehad hierover, maar zijn nog ver van enige beslissingen maken over dit.”
Dat was dan weer ons aardig korte interview met de ESO Crew. Wat vind jij van de game? Laat het ons weten in de reacties hier beneden? Houdt ons YouTube kanaal in de gaten voor Gamescom content!
Tagged as:
Dragonhold Elder Scrolls Online Gamescom 2019 Interview MMORPG Scalebreaker
About the author
Gaming journalist met een zwak voor alles wat groots, meeslepend en een beetje duister is. Mijn hart ligt bij MMORPG’s—eindeloze werelden vol lore, grind en epische avonturen waar ik met plezier in verdwijn. Maar ook fantasy en souls-like games weten me keer op keer te grijpen. Naast gamen ben ik een enorme hardware-peripheral fanaat, met een bijzondere obsessie voor toetsenborden. Ik kijk daar net zo kritisch naar als naar een lastige boss fight. Daarnaast ga ik graag in gesprek met ontwikkelaars en duik ik regelmatig in interviews om de verhalen achter de games, films of sterren naar boven te halen.
Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment