E3: Way to the Woods

Way to the Woods werd voor het laatst op Tumblr en Reddit in eind 2015 getoond. Een paar screenshots lieten ons kennis maken met een ambitieus project van de toen 18 jarige Anthony Tan. Tan heefts sindsdien een publishing deal en werkt keihard aan de game.

Tan heeft dan nu ook het resultaat van zijn 2 jaar werken laten zien. De game krijgt eindelijk een eerste trailer. De een minuut lang durende trailer laat ons kennis maken met een stel herten die de speler zal besturen. Onderweg verschijnen er ook wat wilde honden, gloeiende vissen en pratende katten. De gehele vibe doet sterk denken aan een Studio Ghibli project.

Tan zegt nog veel aan de game te moeten doen. De game moet ergens in begin 2019 uitkomen en zal twee tot vier uur duren. Dat lijkt niet veel maar gezien hij grotendeels alleen werkt, is dat ontzettend indrukwekkend.

Over intheGame

Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.

intheGame zoekt jou

Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
 Dan zijn we op zoek naar jou!

Join de community

Wij delen onze passie graag met jou op zoveel mogelijk manieren. Volg ons op onze kanalen!

Hostingbeheer & sponsor:

Login to enjoy full advantages

Please login or subscribe to continue.

✖

Go Premium!

Enjoy the full advantage of the premium access.

✖

Stop following

Unfollow Cancel

✖

Cancel subscription

Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.

Go back Confirm cancellation

✖