Background

Echoes of the End verschijnt op 12 augustus 2025

Echoes of the End

Echoes of the End, de eerste videogame van Myrkur Games uit IJsland verschijnt op 12 augustus 2025. Dat hebben Deep Silver en Myrkur Games gisteren onthuld. Gelijktijdig is er een nieuwe gameplay trailer opgedoken. 

Echoes of the End is een filmische third-person action-adventure game. Het combineert een diep persoonlijk, karakter gedreven verhaal met zowel magie- als melee combat die samensmelt met interessante traversal en puzzels die worden opgenomen in de omgeving. Geïnspireerd door IJsland biedt dit epische avontuur een volwassen, rijke en meeslepende ervaring in een adembenemende en originele fantasiewereld.

Het is de eerste game van de IJslandse studio die ongeveer 40 koppen telt. Het wordt een “AA” titel en eigenlijk alles wat je ziet van de game straalt dit ook wel uit. Verwacht dus geen onwijs gepolijste actie-titel in dezelfde geest als God of War, maar meer een game als A Plague Tale of andere actie-games van dit formaat. Ondanks het kleine team, en het feit dat dit hun eerste echte grote game, ziet het er interessant en mooi uit. Veel te danken aan de veelzijdige robuuste Unreal Engine 5 motor waar de game op draait.

De gameplay video hebben we hier beneden geplakt, maar je moet deze wel even via YouTube bekijken dankzij de geweldige leeftijdsbeperking die er voor zorgt dat je ‘m niet gewoon hier kunt bekijken.

En dan nog even het belangrijkste op een rijtje:

  • Je speelt als Ryn, een avonturier die zowel magie als zwaardvechten beheerst.
  • De combat is dynamisch, met unieke vijanden, epische boss battles en creatieve combo’s samen met je companion Abram.
  • Verken indrukwekkende omgevingen geïnspireerd op IJslandse landschappen, van lavavelden tot bergtoppen.
  • Los puzzels op en overwin traversal-uitdagingen met krachten als zwaartekrachtmanipulatie, illusies en vernietigende krachten, ondersteund door Abram.
  • Elke chapter introduceert nieuwe uitdagingen die je moet oplossen met de skills die je leert.
  • De game bevat motion-captured acteerprestaties, gedetailleerde personages en filmische visuals.
  • Verken de verborgen geschiedenis van Aema en bepaal met je keuzes het lot van een hele natie.
  • De game komt op 12 augustus uit voor PlayStation 5, Xbox Series en pc.
  • Echoes of the End kost € 39,99.

Over intheGame

Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.

intheGame zoekt jou

Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
 Dan zijn we op zoek naar jou!

Join de community

Wij delen onze passie graag met jou op zoveel mogelijk manieren. Volg ons op onze kanalen!

Hostingbeheer & sponsor:

Login to enjoy full advantages

Please login or subscribe to continue.

Go Premium!

Enjoy the full advantage of the premium access.

Stop following

Unfollow Cancel

Cancel subscription

Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.

Go back Confirm cancellation