Nieuws 66 Malvin Schuivens 12 december 2025
In 2027 kunnen we genieten van een nieuwe Tomb Raider game onder de naam Catalyst. Tijdens The Game Awards laat Crystal Dynamics een korte teaser zien.
De komst van meer Tomb Raider nieuws werd al als gerucht de wereld in geroepen, maar nu lijkt het echt zo te zijn. Catalyst gaat een compleet nieuwe game zijn voor de oude Lara Croft. Check de teaser hier beneden.
”The legendary Lara Croft returns in Tomb Raider: Catalyst, the next all-new entry in the Tomb Raider series, coming in 2027.”
Meer weten we nog niet over de nieuwe Tomb Raider. Maar, je kan wel nog veel meer The Game Awards nieuws vinden op onze website, waaronder 2XKO die naar de Playstation 5 komt.
Tagged as:
catalyst Crystal Dynamics Tomb Raider
About the author
Gaming journalist met een zwak voor alles wat groots, meeslepend en een beetje duister is. Mijn hart ligt bij MMORPG’s—eindeloze werelden vol lore, grind en epische avonturen waar ik met plezier in verdwijn. Maar ook fantasy en souls-like games weten me keer op keer te grijpen. Naast gamen ben ik een enorme hardware-peripheral fanaat, met een bijzondere obsessie voor toetsenborden. Ik kijk daar net zo kritisch naar als naar een lastige boss fight. Daarnaast ga ik graag in gesprek met ontwikkelaars en duik ik regelmatig in interviews om de verhalen achter de games, films of sterren naar boven te halen.
Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment