Nieuws 1429 Malvin Schuivens 12 december 2025
Wat krijg je als je high fantasy mengt met een first-person arena shooter? Dan krijg je Highguard. Wat krijg je als je de mensen achter Apex Legends en Titanfall ik volledige geheimhouding aan het werk zet? Ook Highguard! Check de aankondiging hier.
Highguard komt van Wildlight Entertainment, een studio bestaande uit 61 mensen van het team achter Apex Legends en Titanfall. Het is een arena shooter met PvPvE elementen. De game is gratis te spelen en komt uit op 26 januari 2026, al vrij snel dus!
”From the creators of Apex Legends and Titanfall, comes Highguard: a PvP raid shooter where players will ride, fight, and raid as Wardens, arcane gunslingers sent to battle for control of a mythical continent. There they’ll clash against rival Warden crews for possession of the Shieldbreaker, then break into and destroy the enemy base to secure territory in this all-new breed of shooter.”
Wat vinden jullie van de keuze om met deze game af te sluiten tijdens The Game Awards 2025? Laat het ons weten! Oh trouwens, check ook even deze aankondiging!
Tagged as:
Apex Legends highguard Titanfall wildlight entertainment
About the author
Hi! Ik ben Malvin! Fanatiek gamer en eeuwig kind. MMO's is waar het allemaal begon, maar tegenwoordig gebruik ik mijn rukbunker ook wel voor een lekker potje Rainbow Six Siege of Apex Legends. Buiten de games ben ik altijd in voor een toffe serie of film.
Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment