Nieuws Jordy Gerritse 16 april 2021
In Resident Evil 4 VR verschuift het perspectief van de game naar first-person en ziet de speler alleen de handen van Leon S. Kennedy wanneer hij schiet, slaat of andere handelingen uitvoert. De game biedt voor het eerst een nieuw perspectief in Resident Evil, nadat de game op veel platformen opnieuw is verschenen in de afgelopen jaren.
Capcom, Oculus Studios en Armature Studio werken samen aan de Oculus Quest 2 versie van de game. Meer informatie over de game wordt onthuld tijdens Facebook’s Oculus Gaming Showcase op woensdag 21 april.
Het lijkt er op dat Resident Evil 4 VR alleen gepland staat voor een release op Oculus’ PC-loze headset. De titel wordt immers gemaakt samen met het Oculus Team.
Oculus Quest 2 is een van de meest gebruiksvriendelijke headsets in de zin dat je er geen console of PC voor nodig hebt. Alle games kunnen via de Quest 2 zonder extra apparaat gespeeld worden, waardoor je aan alleen de headset genoeg hebt. Het grote nadeel aan Quest 2 is dat het van Oculus, dus van Facebook is. Hierdoor heb je een Facebook account nodig om er op te kunnen spelen.
Tagged as:
Capcom facebook Oculus Quest 2 Resident Evil 4 VR
About the author call_made
Zelda fanboy. Retro Collector. Voornamelijk te vinden op het Playstation Network. Gamer sinds ik nog uit de fles dronk. Beide doe ik nog steeds, niets veranderd dus.
Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment