HardwareNieuws 107 Joel Lemmrich 5 juni 2025
Sony wilt met Project Defiant een van de meest traditionele manier van gaming mogelijk maken op de PlayStation 5. Natuurlijk hebben we het over een fight stick zoals we die vroeger ook in de arcade hallen zagen bij games zoals Streets of Rage of Mortal Kombat.
Omdat fighting games heel groot is in de japanse cultuur, is het een natuurlijke additie aan de familie van randapparatuur. Ook is het voor het eerst dat we een first-party arcade stick krijgen van Sony.
Project Defiant is een project dat momenteel nog stevig in het ontwikkelingsproces ligt maar een aantal items zijn wel al bekend.
PlayStation is nog hard aan het werk met het project, dat betekent dat er nog dingen kunnen veranderen. In de loop van de komende maanden zal PlayStation meer informatie vrijgeven over deze nieuwe “controller”. Naar verwachting zal de fight stick in 2026 uitkomen.
Bekijk ook ander nieuws wat tijdens de State of Play bekend is gemaakt, zoals de nieuwe game “Romeo is a Dead Man”.
Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment