Nieuws 163 Jordy Gerritse 26 mei 2026
Persona 4 Revival, de remake van Persona 4, is voorzien van een rating in Zuid-Korea. Dit hoeft niet veel te betekenen, maar de timing, net voor Summer Games Fest, State of Play en de Xbox Showcase, is wel heel toevallig.
Waarom is dat toevallig? Omdat de game ongeveer een jaar geleden, op 8 juni 2025, officieel werd aangekondigd tijdens de Xbox Showcase. We zijn bijna een jaar verder, dus een update en misschien zelfs een releasedatum zou niet misstaan.
Vorig jaar vierden we de 25e verjaardag van Persona. We wachten ondertussen nog geduldig op de aankondiging van Persona 6 en meer informatie over Persona 4 Revival. Wie weet dus meer tijdens de aankomende “E3”-periode. Wil je de revealtrailer nog eens terugzien? Dat kan hier!
We zien meer dan alleen Persona 4 Revival, dat recent een rating heeft gekregen in Korea. We zien hier ook Orbitals, Once Human en LEGO Skylines. Die laatste is nog niet officieel aangekondigd. Waarschijnlijk horen we hier ook meer over tijdens de E3-periode. De titel suggereert dat het om een citybuildergame gaat die werkt als de Skylines-franchise, maar dan volledig in het thema van LEGO.
Tagged as:
Atlus korea LEGO Skylines Persona 4 Revival
About the author call_made
Zelda fanboy. Retro Collector. Voornamelijk te vinden op het PlayStation Network. Gamer sinds ik nog uit de fles dronk. Beide doe ik nog steeds, niets veranderd dus.
Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment