Esports 4 Peter Ernster 15 augustus 2019
We beginnen het weekend goed in de LEC. De strijd om plek twee staat op het menu: Fnatic tegen Splyce. Winnaar van deze game zal ongeacht hun tweede game bepalen wie in ieder geval in de top twee eindigt. G2 Esports heeft nog één winst nodig om de nummer één plek definitief veilig te stellen. Schalke 04 heeft zo goed als zeker de nummer vier positie. Maar om zeker van hun zaak te zijn moeten ook zij nog één game winnen. Kortom we kunnen nog veel actie verwachten van de teams in de top vier.
Onder de top vier in de LEC kunnen we ook veel actie verwachten. Vier teams zijn nog in de race om zich te plaatsen voor de play-offs. SK Gaming heeft beide winsten nodig en moet dan hopen op een aantal misstappen van de concurrenten. Rogue heeft een iets beter uitgangspositie. Zij hebben slechts één punt achterstand. Een misstap van Vitality of Origen kan ervoor zorgen dat ze bij dubbele winst naar de play-offs kunnen gaan. Vitality en Origen hebben de beste papieren om door te gaan. Zij hebben het nog in eigen hand en zijn bij winst veilig voor de play-offs. Wie van deze vier teams voegen zich bij de al reeds geplaatste teams?
Vitality | Misfits Gaming |
Excel Esports | SK Gaming |
Splyce | Fnatic |
Rogue | Origen |
G2 Esports | Schalke 04 |
Splyce | Misfits Gaming |
Origen | SK Gaming |
Schalke 04 | Vitality |
G2 Esports | Excel Esports |
Fnatic | Rogue |
Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment