Background

MOZA Racing onthult twee nieuwe producten

MOZA Racing Products -- intheGame Banner Art

MOZA Racing breidt hun catalogus uit met twee nieuwe producten. We maken kennis met één nieuw stuurwiel en één digitaal dashboard om op je rig te monteren.

MOZA Racing is nog een nieuwkomer op de simracing markt. Toch hebben zij in een korte tijd een solide fanbase weten te creëeren dankzij hun producten die bijna niet te vermijden zijn. Ook vandaag maakt het bedrijf bekend dat zij hun catalogus gaan uitbreiden met twee nieuwe producten.

Beide items zijn geïnspireerd door feedback van de racing community, echte coureurs én esports professionals. Dat betekent alleen maar iets goeds! De nieuwe producten zullen beiden beschikbaar zijn op 16 januari.

De producten

FSR2, voel je een echte F1 coureur

Het eerste product waar MOZA Racing mee wilt shinen is natuurlijk een van de belangrijkste items op je simrig naast je wheelbase, tuurlijk hebben we het over een stuur. De nieuwe FSR2 is gebouwd op het succes van zijn voorganger. Dit keer met méér knoppen, opties en customizability.

De FSR2 zal een prijskaartje krijgen van €699,-, deze valt te bestellen via de website van het bedrijf.

MOZA Racing FSR2 - Product Shot stuurwiel

  • Een volledige aanpasbare UI – Personaliseer het ingebouwde scherm naar jouw voorkeuren op data dat jij wilt zien. Deel jouw creatie tegelijkertijd met de MOZA Community!
  • 6 RGB LED’s – Deze LED’s zijn volledig programmeerbaar in elke kleur en zorgen ervoor dat jij op de hoogte blijft van de huidige situatie op het circuit.
  • 6-Paddle Design – Met de 6 flippers aan de achterkant, kun jij je echt een Formule 1 coureur voelen. De extra flippers kunnen dienen voor je DRS-activatie, koppeling en eventuele KERS ondersteuning.
  • Twee 7-way Switches – Dankzij deze knoppen/sticks kun jij niet alleen menu’s beter navigeren maar ook nog eens extra opties toe kennen aan jouw configuratie!
  • 4.3-Inch Touchscreen Display – Het ingebouwde scherm is ook nog eens touchscreen, zodat je makkelijker en intuïtiever te werk kan gaan met jouw dashboard.
  • Quad-Core Processor – De FSR2 is uitgerust met een quad-core CPU chip zodat je zo min mogelijk vertraging hebt op het gebied van data.


Blijf op de hoogte met de CM2 Dashboard

Ben je toch meer van een lichter stuur of wil jij je data ten alle tijden kunnen zien ook na het verwisselen van je stuurwiel, dan is de CM2 Dashboard een uitstekende keuze voor jouw! Dankzij dit schermpje kun je net zoals de FSR2 jouw belangrijkste data aflezen. Het schermpje kan extern gemount worden en werkt vlekkeloos met het MOZA Ecosysteem maar ook met third-party apps zoals Simhub!

De nieuwe CM2 Dashboard zal te verkrijgen zijn voor €219,- via de website van het bedrijf zelf.

MOZA Racing CM2 - Product Shot 1 digitaal dashboard simracing

  • Volledig aanpasbaar UI – Personaliseer het dashboard naar jouw keuze qua data, ook kun je dit per game instellen welke data jij wilt zien!
  • 5-Inch 720p Touchscreen – Het kleine schermpje is weliswaar maar 720p maar is haarscherp en meer dan genoeg om jouw data te laten zien.
  • Rev-limiter + Vlaglichten – De 10 RGB lichten die voor zowel je rev’s maar ook de situatie op de baan weergeven zijn ook weer volledig aanpasbaar.
  • Open Ecosysteem – Dit schermpje is niet alleen mogelijk met de MOZA software maar ook met third-party apps die dashboards ondersteunen.
  • Minimalistisch Design – Een licht en dun ontwerp gepaard met zijn aanpasbaarheid op basis van montage zorgt voor optimale gebruikerservaring. Ook helpt zijn grote kijkhoek hier ook bij!
  • Quad-Core Processor – Ook dit schermpje heeft een eigen quad-core chip zodat je zonder vertraging de juiste data afleest.

MOZA Pit House, de must-have voor jouw MOZA ecosysteem

MOZA Racing zet ook een nieuwe industrie standaard met hun eigen software waarin vrijwel alles mogelijk is op basis van customizatie. Vanuit deze software kun je presets kiezen voor je dashboard of stuurwielen maar natuurlijk ook je eigen creëeren.

De creaties en presets die je maakt kun je tegelijkertijd delen met de community via de software. Ben je niet van het customizen dan kun je ook van andere gebruikers hun preset downloaden zodat je direct aan de slag kan!

De FSR2 (€699,-) en CM2 Dashboard (€219,-) van MOZA Racing zullen beiden te verkrijgen zijn vanaf 16 januari 2025 op de website van MOZA Racing zelf.

Over intheGame

Binnen de bloeiende omgeving van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle entiteit en een integraal onderdeel van het dynamische ecosysteem van iTGmedia. Sinds zijn oprichting heeft intheGame zich gevestigd als een toonaangevende gemeenschap binnen de wereld van gaming en elektronisch amusement, gedreven door een passie voor het delen van actueel nieuws en boeiende content.

intheGame zoekt jou

Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
 Dan zijn we op zoek naar jou!

Join de community

Wij delen onze passie graag met jou op zoveel mogelijk manieren. Volg ons op onze kanalen!

Hostingbeheer & sponsor:

Login to enjoy full advantages

Please login or subscribe to continue.

Go Premium!

Enjoy the full advantage of the premium access.

Stop following

Unfollow Cancel

Cancel subscription

Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.

Go back Confirm cancellation