Nieuws 87 Malvin Schuivens 10 juli 2020
Far Cry 6 zal een iets brutere setting hebben dan Far Cry 5 en New Dawn. In die 2 delen konden we lekker de hillbilly uithangen, maar nu lijkt de villain weer iets minder meme-baar. Zo zal volgens de leak Giancarlo Esposito (Breaking Bad, Better Call Saul) de slechte jongen uit gaan hangen. De game zal uitkomen voor PS4 en zal Smart Delivery naar de PS5 ondersteunen. De game zal zich, volgens de leak, in Yara af gaan spelen. Yara is een tropisch paradijs bevroren in de tijd. Anton Castillo (Esposito) is de dictator van Yara en wilt Yara weer maken wat het eerder geweest is.

Zijn zoon Diego zal in zijn bloederige voetstappen moeten volgen. Hoe deze schurken uit gaan pakken is nog maar de vraag, maar het is immens tof om een acteur als deze te zien in een Far Cry game. Het is jammer voor Ubisoft dat de game gelekt is, maar het geeft de fans een boel hype! Dit staat er ongeveer in de officiële samenvatting:
Welcome to Yara, a tropical paradise frozen in time. As the dictator of Yara, Anton Castillo is intent on restoring his nation back to its former glory by any means, with his son, Diego, following in his bloody footsteps. Their ruthless oppression has ignited a revolution.
FIGHT FOR FREEDOM
Play as Dani Rojas, a local Yaran and become a guerrilla fighter to liberate the nationYARA TORN APART
Fight against Anton’s troops in the largest Far Cry playground to date across jungles, beaches and Esperanza the capital city of YaraGUERRILLA FIREPOWER
Employ makeshift weapons, vehicles, and Amigos, the new Fangs for Hire to burn the tyrannical regime to the ground

Word jij ook zo enthousiast van deze leak? Laat het ons weten in de reacties hier beneden of op Facebook!
Tagged as:
Far Cry 6 Forward Giancarlo Esposito PS4 PS5 Ubisoft
About the author
Gaming journalist met een zwak voor alles wat groots, meeslepend en een beetje duister is. Mijn hart ligt bij MMORPG’s—eindeloze werelden vol lore, grind en epische avonturen waar ik met plezier in verdwijn. Maar ook fantasy en souls-like games weten me keer op keer te grijpen. Naast gamen ben ik een enorme hardware-peripheral fanaat, met een bijzondere obsessie voor toetsenborden. Ik kijk daar net zo kritisch naar als naar een lastige boss fight. Daarnaast ga ik graag in gesprek met ontwikkelaars en duik ik regelmatig in interviews om de verhalen achter de games, films of sterren naar boven te halen.
Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.
Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
Dan zijn we op zoek naar jou!
Please login or subscribe to continue.
No account? Register | Lost password
✖✖
Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.
✖
Be the first to leave a comment