Background

Oepsie.. Resident Evil: Requiem schrijver lekt per ongeluk DLC concept

resident evil requiem

Resident Evil: Requiem nam gamers volledig in de ban van een afsluitend verhaal voor veel personages en onafgemaakte verhalen binnen de franchise, terwijl het ook terug keek naar wat de franchise vormde. Maar, het lijkt erop dat Capcom nog niet klaar is met de game.

We volgen Leon en Grace in een verhaal dat ons terugbrengt naar een aantal iconische locaties. Ook onthuld de game een aantal mysterieuze losse eindjes. Terwijl Capcom hard werkt aan de Veronica remake, lekt een van de Requiem schrijvers perongeluk een belangrijk detail voor de toekomst.

In een interview tijdens MEADOWLARK Comic Con onthuld Haris Orkin, een van de schrijvers van Resident Evil: Requiem, dat ze nog bezig zijn met iets nieuws.

“We have an arc for Spencer in Requiem. They kind of you understand that more and in the DLC, you will understand it even further. So yeah! I probably shouldn’t say that, but yeah.”

In welke vorm we Spencer terug gaan zien is natuurlijk nog onbekend. Maar, hopelijk krijgen we snel meer officiële informatie vanuit Capcom zelf!

Over intheGame

Binnen de bloeiende wereld van elektronisch entertainment is intheGame een waardevolle speler. Sinds de oprichting in 2011 heeft het platform zich ontwikkeld tot een toonaangevende community binnen de gaming- en entertainmentsector, gedreven door een sterke passie voor actueel nieuws en boeiende content.

intheGame zoekt jou

Ben jij geïnteresseerd in het versterken van ons team?
 Dan zijn we op zoek naar jou!

Join de community

Wij delen onze passie graag met jou op zoveel mogelijk manieren. Volg ons op onze kanalen!

Hostingbeheer & sponsor:

Login to enjoy full advantages

Please login or subscribe to continue.

✖

Go Premium!

Enjoy the full advantage of the premium access.

✖

Stop following

Unfollow Cancel

✖

Cancel subscription

Are you sure you want to cancel your subscription? You will lose your Premium access and stored playlists.

Go back Confirm cancellation

✖